Środa, 27 styczeń 2021, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-8°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-5°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Snow
-11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.12.2020, 19:23 | czytano: 5851

Pożar w przewodzie kominowym (zdjęcia)

zdj. Podhale24

KOŚCIELISKO. Do zdarzenia doszło przy ul. Królewskiej. Ogień pojawił się w przewodzie kominowym drewnianego, piętrowego domu. Żadnemu z mieszkańców na szczęście nic się nie stało.

Z zagrożeniem poradziły sobie trzy zastępy Straży Pożarnej. Strażacy wygarnęli palenisko i dopilnowali, by ogień został stłumiony.

Rozpoczął się sezon grzewczy i tego rodzaju zdarzenia występują dość powszechnie. W wielu przypadkach pożary są konsekwencją nie wyczyszczonych po poprzednim sezonie - przewodów kominowych.

pks/ zdj. Podhale24
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij