Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
12.12.2020, 17:16 | czytano: 2656

Milion złotych dla gminy Szaflary na inwestycje w szkołach

Gmina otrzymała dofinansowanie tej wysokości z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Z tych pieniędzy finansowane będą dwie inwestycje.

W Skrzypnem wykonywana jest przebudowa części budynku Szkoły Podstawowej na przedszkole. W ramach inwestycji zostanie wydzielona i przebudowana część pomieszczeń dydaktyczno – pomocniczych zlokalizowanych na parterze budynku. W dawnych pomieszczeniach zaplecza kuchennego zostaną wydzielone pomieszczenia cateringu wraz ze zmywalnią, a w pozostałych pomieszczeniach wydzielona zostanie szatnia, jadalnia, dwie sale zajęć dla dzieci, sala zajęć indywidualnych oraz sanitariat. - W chwili obecnej trwają prace budowlane, a ich termin zakończenia został wyznaczony do dnia 30.06.2021 r. - informuje wójt Rafał Szkaradziński.

Jak dodaje, w Bańskiej Niżnej w budynku starej szkoły, gdzie do tej pory zlokalizowany był punkt przedszkolny powstanie przedszkole. Na parterze budynku zostaną wydzielone cztery sale dla dzieci z sanitariatami, szatnia oraz zaplecze szatniowo – socjalne dla pracowników i pomieszczenia cateringu. Dla tej inwestycji w bieżącym roku gmina planuje przeprowadzenie postępowania przetargowego, w pierwszym kwartale 2021 r. rozpoczęcie prac, a ich zakończenie w III kwartale 2021 r.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
rentgen*19:33, 14 grudnia 2020
Dużo gmin z Podhala otrzymało "darmowe" pieniądze ale wiadomo Wojt z Szaflar chwalić się lubi. Teraz jeszcze propaganda w gazecie gminnej. A i nie zapomnijmy ze jeszcze dolozy zdjęcia przed nowym wozem strażackim dla OSP Szaflar- same sukcesy!!! Łubu dubu łubu dubu niech żyje......
Mizerny wynik12:50, 13 grudnia 2020
No w porównaniu z 7-mioma milionami dla Poronina, czy 9-cioma dla Ochotnicy, to słabo panie wójcie Szaflar. No cóż wpływy się kończą i schyłek Pana już od dawna trwa. A te pieniądze, darmowe przecież, były wyjątkowo łatwe do załatwienia. Lepiej się było nie chwalić.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij