Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
31.12.2020, 15:00 | czytano: 2116

Nowy członek Euroregionu Tatry

Wolę przystąpienia do polsko-słowackiego stowarzyszenia zadeklarowała Rabka-Zdrój, jedna z ostatnich gmin w powiecie nowotarskim, które jeszcze do niego nie należą.

- Liczę na to, że tak jak inne gminy, skorzystamy ze środków Euroregionu Tatry. Tym bardziej, że są tam realizowane takie zadania jak ścieżki rowerowe i inne projekty, które nas interesują - powiedział burmistrz Leszek Świder podczas głosowania nad uchwałą w tej sprawie.

Euroregion Tatry to stowarzyszenie, które skupia 31 jednostek samorządowych, w tym 28 gmin i miast oraz 3 powiaty. Zostało utworzone dla ożywienia wzajemnych stosunków po obu stronach granicy Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Słowacji we wszystkich dziedzinach gospodarczych, kulturalnych oraz społecznych i nawiązuje do historycznej tradycji dobrego sąsiedztwa. Członkowie stowarzyszenia realizują wspólne projekty z zakresu turystyki, rekreacji czy kultury, finansowane ze środków Unii Europejskiej.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
nic za darmo16:24, 31 grudnia 2020
Wpierw trzeba zapłacić sporą składkę członkowską na stowarzyszenie ,
by pisać projekty konkursowe.
intruz15:28, 31 grudnia 2020
Popatrzcie się i zdążyli. Dwa stoliki wolne dla Luksemburga I Francji? Flagi wyrzuciliście za okno? Panie Świder, na przystankach komunikacji publicznej nie powinno umieszczać się, żadnych reklam ani ogłoszeń. Przystanek to nie kolumna ogłoszeniowa.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij