Wtorek, 09 marzec 2021, Imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława
Szczawnica i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-6°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-5°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-2°
Wiatr: 2.016 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-7°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-7°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
17.01.2021, 15:33 | czytano: 1910

NOWE ZAJĘCIA BRAINY DLA DZIECI (art. sponsorowany)

Jeśli czujesz, że potencjał Twojego dziecka wciąż nie jest odkryty, musisz poznać BRAINY. Zrób pierwszy krok w stronę świetlanej przyszłości Twojego dziecka i odkryj program, który pokochały miliony ludzi na całym świecie.
Od teraz także w Polsce i Nowym Targu!Każdy jest wybitny na swój sposób – powtarzają pedagodzy i nauczyciele. Dla wielu szkół jednak nie ma to znaczenia. Edukacja spod znaku testu i klucza nawraca wszystkich na przeciętność.
Poznaj Brainy SE, uwolnij genialny umysł dziecka już dziś i daj mu szansę wartą miliony!
Możliwości ludzkiego mózgu są nieograniczone.
Jak bardzo? Bardzo!
Aby odpowiednio wykorzystać potencjał drzemiący w dziecku, zapisz je na jedyny taki kurs na świecie – innowacyjne zajęcia, które zmienią życie Twojego dziecka na lepsze już na zawsze!


O pozytywnych skutkach medytacji powiedziano i napisano już wiele. Ten stan, gdy uspokajamy przebodźcowany, rozproszony umysł, jest czymś wyjątkowym!
Nasi Brainiacy medytują w czasie warsztatów.
Najnowsze badania kliniczne potwierdzają dobroczynny wpływ medytacji na zdrowie. Zaobserwowano, że medytacja obniża ciśnienie krwi, zmniejsza tętno i spowalnia metabolizm. Można nią wspomagać leczenie nadciśnienia, arytmii serca i bezsenności, łagodzić migreny, chroniczny ból i depresję.
Warto? Warto!


Na co dzień na zajęciach Brainy trenujemy uważność i koncentrację – tak ważne dla efektywnego procesu przyswajania wiedzy.
Każde dziecko rodzi się z talentem, który poprzez odpowiednie metody i techniki może zostać odkryty, rozwijany i pielęgnowany.
Dołącz do  Brainy Sensory Enhancement i pozwól nam uwolnić genialny umysł dziecka!
Dlaczego my?
Tylko program Brainy Sensory Enhancement wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój geniusza w Twoim dziecku, wzmacniając jego potencjał intelektualny, zmysły, kreatywność, intuicję, naturalne talenty, inteligencje wielorakie.


Jej wysokość nuda? Ależ tak!
Czy wiesz, że nuda jest dobra, ważna i potrzebna?
To ona, wbrew pozorom, stymuluje mózg do pracy.
Monotonia bywa twórcza, a nuda jest motorem kreatywności, o czym opowiadał dr Cezary Wosiński – prezes Brainy Polska


 
Szczęście i powodzenie życiowe Dziecka zależy od 3 kluczowych spraw: Szkoła, Rówieśnicy i najważniejsze – Rodzina. Dbanie o dobrostan Dziecka oznacza dbanie o mniej problemów w domu, w szkole, z rówieśnikami.

Brainy to szczęśliwe Dziecko w szkole!
Co jest najważniejsze dla Twojego dziecka w tradycyjnej szkole? Aktywna koncentracja, dobra pamięć, umiejętność skupienia na zadaniu do wykonania, odporność na stres, kreatywność. Niestety, przeładowane programy szkolne sprawiają, że szkoła nie ma czasu, aby o te kompetencje dbać. Dlatego jest Brainy Mindfulness Plus - naukowo sprawdzona metoda budowania kompetencji szkolnych.
Brainy to szczęśliwe Dziecko w grupie rówieśniczej!
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko Dziecko będzie konfrontować swoją wartość w relacji z rówieśnikami. Ok 10. roku życia to nie mama, czy tata, ale grupa przyjaciół, czy „Pati z facebooka” zaczną być wyznacznikiem wartości młodego człowieka. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej nauczyć Dziecko kompetencji, które pomogą mu nawiązywać zdrowe, trwałe relacje oraz dadzą świadomość swoich mocnych stron i trwałe poczucie wartości.
Brainy wspiera nie tylko nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji interpersonalnych, kształci zdolności społeczne (takie jak negocjowanie czy rozwiązywanie konfliktów)) i uczy radzenia sobie ze stresem, ale też powoduje wzrost pewności siebie. Wykorzystując naukowo udowodnione metody pracy oraz naturalną tendencję Dziecka do nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie, uczy, że niemożliwe nie istnieje.

Brainy to Szczęśliwa Rodzina
Fundamentem sukcesu życiowego Dziecka jest również, a może przede wszystkim, szczęśliwa, zdrowa Rodzina. Kształtując umiejętności komunikacyjne, prawidłowe zarządzanie emocjami, zdolność utrzymywania relacji, nazywania uczuć, postawy proekologiczne i zdrowotne, Brainy pomaga Rodzinom.

Brainy to lepszy Świat
Dobrze wiemy, że ekologiczne życie ma sens. Świadomość tego, że zatruwając przyrodę, zatruwamy również samych siebie, jest niezwykle istotna. Im szybciej nauczymy tego nasze Dzieci, tym lepiej dla świata. W Brainy otwarcie propaguje się ekotrendy. W nauce ekologii wykorzystujemy tak naturalny u dzieci brak uprzedzeń i tak charakterystyczną otwartość umysłu. Dzieci uczone w Brainy, jak żyć ekologicznie, nie tylko wyrosną na ekodorosłych, ale mogą mieć pozytywny wpływ na zachowania swoich rodziców i dziadków.
Dla nas ważne jest to, że nauka myślenia o środowisku naturalnym to doskonała okazja, by wprowadzać najmłodszych w świat ponadczasowych wartości, takich jak piękno, dobro, szacunek dla ludzi, odpowiedzialność za słabszych czy mądre zarządzanie dobrami. Przecież na świadomość ekologiczną składa się ogrom wiedzy: od znajomości praw fizyki, matematyki i ekonomii poprzez wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, istotne wątki filozofii, etyki, nauki prawnych i społecznych. Dobrze wiemy, że aby stać się prawdziwym ekologiem, trzeba mieć w sobie ciekawość świata, wrażliwość, odpowiedzialność i rozwagę. To wszystko cechy dobrego człowieka, dobrego obywatela. To dajemy w Brainy!

Nasz cel: Szczęśliwe Dziecko – Szczęśliwa Rodzice – Szczęśliwa Rodzina – Lepszy Świat
Zacznij od Brainy - To najważniejsze zajęcia dodatkowe!


Brainy MindfulnessPlus to sprawdzony program zajęć pozalekcyjnych dla Dzieci i program wsparcia Rodziny. Metoda opiera się na opatentowanych japońskich ćwiczeniach stymulacji mózgu, wzmocnienia zmysłów i rozwoju umiejętności poznawczych, wspartych hinduskim programem koncentracji, uważności i promocji zdrowia.

Brainy uczy, jak sprawnie korzystać z pamięci i koncentracji. Jak przekierowywać nieuwagę na uwagę. Brainy uczy, jak czytać efektywnie, pokazuje, że kreatywność to sprzymierzeniec w edukacji. Jednocześnie też pokazuje, jak radzić sobie ze stresem, jak budować relację z otoczeniem, jak szybko przyswajać wiedzę. Uczy kształtować holistycznie umysł i ciało, dbać o zdrowie i ekologię.

Zacznij od Brainy - To najważniejsze zajęcia dodatkowe! To najważniejszy z kursów, najważniejsze z zajęć dodatkowych, ponieważ rozwija cztery główne ilorazy inteligencji: logiczno-matematyczną, emocjonalną, społeczną, przeciwności losu, tworząc fundament pod każdą naukę, każdą życiową umiejętność. Uczy kompetencji niezbędnych w szkole i w życiu.
Szczęście i powodzenie życiowe Dziecka zależy od 3 kluczowych spraw: Szkoła, Rówieśnicy i najważniejsze – Rodzina. Dbanie o dobrostan Dziecka oznacza dbanie o mniej problemów w domu, w szkole, z rówieśnikami.

Wejdź na www.brainypolska.com i dowiedz się jeszcze więcej!

Lekcje pokazowe 1h:
W tygodniu: 05.02, 08.02 i 12.02 - godz. 17:00
W sobotę: 13.02 – godz. 11:00

START ZAJĘĆ SEMESTRALNYCH: 20.02.2021, Ogrodowa 4, 34-400 Nowy Targ (1 piętro)

Koszt zajęć: 350zł / miesiąc (zajęcia raz w tygodniu, czas trwania: 1,5h)

Zajęcia semestralne: poniedziałek godz. 15:00, poniedziałek godz. 17:00, piątek godz. 17:00, sobota godz. 11:00

ZAPISY NA biuro@brainynowytarg.pl lub pod nr tel: 889 872 367
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij