Środa, 03 marzec 2021, Imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 27
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 69
Mist
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
21.01.2021, 14:04 | czytano: 3718

Krowiarki - Nowy Targ: trzy mosty do przebudowy i drogi do remontu

Arch. Podhale24.pl

Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na dokończenie przebudowy drogi 969 na odcinku Krowiarki - Nowy Targ. Tu również, podobnie jak na odcinku z Nowego Targu, poprzedni wykonawca zaprzestał części robót i zszedł z placu budowy. Przetarg na wyłonić firmę, która dokończy rozpoczęte prace.

Roboty obejmą dokończenie przebudowy drogi wojewódzkiej w takich miejscowościach jak Zawoja, Zubrzyca Górna, Zubrzyca Dolna, Jabłonka, Piekielnik (na zdjęciu), Czarny Dunajec, Ludźmierz.

ZDW planuje również przebudowę trzech mostów: na rzece Czarna Orawa w Jabłonce, potoku Czarny w Czarnym Dunajcu i potoku Wielki Rogoźnik w Ludźmierzu.

Wartość robót to kilkanaście milionów złotych. Zarząd dróg chce, by roboty zakończyły się w 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy (wykonawca powinien być znany na przełomie lutego i marca). W przypadku mostu w Ludźmierzu termin zakończenia prac to 30.11.2022 r.

r/
najnowsze informacje
komentarze
P.09:07, 23 stycznia 2021
Już z komunikacją wokół Nowego Targu jest bardzo źle a jak zaczną most na Rogoźniku robić to będzie horror drogowy.
Kloss.19:32, 21 stycznia 2021
Zaczną naprawiać przed wyborami jak zawsze i nie dokończą Piekielnik to Gmina Cz .Dunajec a wójt zapomniał o swoich wyborcach teraz są mu nie potrzebni .
88816:44, 21 stycznia 2021
Ale jak to,w Piekielniku drogę naprawią?szok,już się przyzwyczaiłem.Jsk to będzie przejechać po remoncie?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij