Niedziela, 11 kwiecień 2021, Imieniny: Filipa, Leona, Jaromira
Szczawnica i okolice
Rain
14°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 47
Rain
12°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 47
Clouds
14°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 47
Clouds
19°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 39
Clouds
16°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 41
Rain
13°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
31.01.2021, 22:36 | czytano: 1954

Kwestowanie w Pieninach: zebrano ok. 12 tys. zł (zdjęcia)

zdj. organizatora

Krościeński sztab zebrał podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę 11 680,13 złotych i 28,70 Euro. Kwota darczyńców wesprze zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wolontariuszy spotkać można było na terenie trzech gmin, a także w okolicy uczęszczanych szlaków, ścieżek spacerowych i przy reliktowej sośnie na Sokolicy - symbolu Pienin.

"Podziękowania kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Bez ich zapału i determinacji byłoby trudno. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, sponsorom, przyjaciołom, którzy pomogli nam przygotować i wsparli 29. finał Orkiestry. Dziękujemy właścicielom Cukierni Piotrowscy za przekazanie pysznych pączków dla Wolontariuszy i Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce za zapewnienie ciepłego posiłku wolontariuszom kwestującym w Gminie Szczawnica" - piszą członkowie sztabu WOŚP.

W niedzielną akcję włączyli się wolontariusze Pienińskiej Szkoły Branżowej I st. im. F. Blachnickiego w Szczawnicy, I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem, Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku nad Dunajcem, dyrekcja i nauczyciele Pienińskiej Szkoły Branżowej I st. w Szczawnicy, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce, Firma Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group, Maria Wąsowicz - Radna Gminy Krościenko nad Dunajcem, Cukiernia Piotrowscy, Sklep MILA w Krościenku, Delikatesy Centrum w Krościenku oraz Szczawnicy, Sklep Biedronka w Szczawnicy, Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem, Straż Miejska w Szczawnicy.

opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Burza18:27, 1 lutego 2021
Ciekawe czemu nie namalowali pioruna na kościele?
haha18:04, 1 lutego 2021
Aborcja z nami a h*** z wami ale dobrze że dajecie.
wstyd13:44, 1 lutego 2021
Złodziejowi dawać pieniądze- nie wstyd wam Podhalanie? Nie lepiej wspomóc Caritas skoro udajecie katolików?
88813:04, 1 lutego 2021
@Turysta
Nom, dokładnie.Jak to nie dużo trzeba żeby zdoić ludzi....Jest na życie i zabawy na łudstoku....Bo z czego on żyje przez cały rok i za co organizuje festiwal?Ale ciemna masa widzi to co chce widzieć....Dawno też Boga w nim widziałem dopuki sam się nie przyznał ile z tych milionów bierze na życie i organizację imprez.....To jest zło, wolę to 100zl do jakiej kolwiek puszki w którymś ze sklepów wrzucić niż do niego.
Turysta05:26, 1 lutego 2021
Biedni ludzie przez 30 lat nie zrozumieli o co chodzi
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij