Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
01.03.2021, 16:11 | czytano: 5171

48-letni Ukrainiec wypadł z ronda i wjechał w pryzmę. Był pijany

Fot. KPP Nowy Targ

NOWY TARG. Funkcjonariusz nowotarskiej komendy chciał pomóc kierowcy, który wjechał na pryzmę śniegu i miał problem z wyjazdem. Okazało się, że kierowca był pijany.

27 lutego przed południem policjant na co dzień zajmujący się profilaktyką w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu zauważył kierowcę opla, który na rondzie w Nowym Targu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i utknął na pryzmie śniegowej. Kierowca miał problem z wyjechaniem na jezdnię, więc funkcjonariusz podszedł do kierowcy sprawdzić, czy wszystko w porządku i zaproponował pomoc. - Kiedy kierujący wysiadł z pojazdu miał chwiejny krok, co od razu wzbudziło podejrzenia policjanta - mówi asp. Dorota Garbacz z nowotarskiej policji. - Podczas rozmowy funkcjonariusz wyczuł od mężczyzny alkohol. Wiedząc, jak duże zagrożenie na drogach stwarzają nietrzeźwi kierujący, policjant nie dopuścił do dalszej jazdy i o zaistniałej sytuacji poinformował komendę.

Na miejsce przybył partol ruchu drogowego nowotarskiej KPP. Kierującym okazał się 48-letni obywatel Ukrainy, a badanie trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymany. Opel, którym kierował został odholowany na parking strzeżony. Następnego dnia 48-latek usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
żal serce ściska16:42, 3 marca 2021
No to mu pomógł! Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami .
Piopio08:20, 2 marca 2021
Do Pio. W takim razie co któryś nasz rodak powinien być deportowany z Austrii czy U.K
Slovak20:07, 1 marca 2021
Polska to dobra Kraj
Mamę tu vsetko
Opieka doktora w nemocnice
Vsetko dobre
Pio19:28, 1 marca 2021
E tam od razu pijany, dla niego 3 promile to jak dla górala 0,3 promila.
A tak poważnie, jest to przestępstwo i już powinien być deportowany z dożywotnim zakazem wjazdu.
życie17:20, 1 marca 2021
I to jest praca dla policji, a nie głupoty typu mam maseczkę czy nie. Jak widać codziennie zatrzymuje się jakiegoś pijaka i taki zagraża bezpieczeństwu, a nie zdrowy bez maseczki.
paranoja17:03, 1 marca 2021
jakze to ta? przeciez to tylko polacy sa zli i pija wd medii ogolnego scieku
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij