Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
06.04.2021, 20:07 | czytano: 6394

Narkotyki w gminie Krościenko

Arch. Podhale24.pl

Kierowca z marihuaną i agresywny 27-latek awanturujący się w domu - w dwóch przypadkach związanych z narkotykami interweniowali w czasie Świąt Wielkanocnych policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku.

W Wielką Niedzielę po godzinie 23, w Grywałdzie podczas kontroli drogowej policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem znaleźli przy 38-letnim kierowcy niewielką ilość marihuany. Mężczyzna prowadzący citroena był trzeźwy, jednak przyznał, że wcześniej zażywał narkotyk. Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem pod wpływem marihuany, pobrano krew do badania i zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków, grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W okresie świąt policjanci byli też wzywani do licznych interwencji domowych. W sumie na terenie powiatu nowotarskiego było ich 36. W jednym przypadku funkcjonariusze interweniowali wobec agresywnego i będącego pod wpływem narkotyków 27-latka. Policjanci zabezpieczyli przy nim kilka gramów narkotyków. Agresor został przewieziony do szpitala, a dalsze czynności prowadzą policjanci z Krościenka nad Dunajcem.

oprac. r/ KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
Władeczek23:14, 6 kwietnia 2021
Tak własnie od małych ilosci się zaczyna. Wyłapac wszystko i tyle . Bravo dla Policji . Pomalutku a wse mawiali dziadkowie.
Teddy Boys20:52, 6 kwietnia 2021
Poważne przestępstwa
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij