Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.132 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
08.04.2021, 09:53 | czytano: 3870

Szpitalny Oddział Ratunkowy do przebudowy. Jest milion złotych na rozpoczęcie prac

Fot. Podhalański Szpital Specjalistyczny

Milion złotych na rozbudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego otrzymał Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Pieniądze pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Szpital sfinansuje za nie prace projektowe związane z modernizacją i rozbudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz powiększenie Oddziału Intensywnej Terapii. - Pozyskane środki pozwolą na opracowanie i sfinansowanie dokumentacji technicznej oraz realizację wstępnych prac przygotowawczych. Cała inwestycja pozwoli na rozwój sprawnego funkcjonowania SOR-u - informuje placówka.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
A BC09:47, 9 kwietnia 2021
@ moderari
Obserwuję czasem lekcje córki w "sławnym" Goszczu i zgroza po prostu, korki niestety obowiązkowe z każdego przedmiotu maturalnego... Ale wyniki będą więc i pochwalić się będą mogli. Szkoda tylko, że to nie ich zasługa...
moderari19:22, 8 kwietnia 2021
Do mieszkaniec:
Nie wiem jak jest z lekarzami, ale ja jestem nauczycielem i nauczam, przy czym ta zdalna nauka jaką prowadzę jest dla mnie dużo bardziej męcząca i frustrująca aniżeli w realu w szkole, choć to zapewne mało Cię interesuje. Jako nauczyciel non stop mam z tyłu głowy tę świadomość, że każdy może obok w prywatnym mieszkaniu przy każdym z uczniów których nauczam usiąść i "hospitować" mnie jak prowadzę daną lekcję. Ja muszę mieć kamerę, mnie wszyscy widzą, za każdą swoją decyzję na 45-minutowej lekcji jestem potencjalnie oceniany, i być może krytykowany, przez potencjalnie każdego rodzica. Być może są przypadki nauczycieli którzy olewają sprawę, idą na łatwiznę, itd., ale to weź się konkretnie za każdego z takich nauczycieli z osobna, a nie wkładaj wszystkich nauczycieli do jednego wora; dokładnie to samo dotyczy lekarzy - jak są przypadki patologii, np. że jakiś odosobniony lekarz nagle zaczął się bawić w Pana Boga, to zgłaszaj to tam gdzie trzeba, ale nie atakuj całej grupy zawodowej lekarzy, bo jutjub jest jutjubem, lekarz jest lekarzem, a nauczyciel nauczycielem i jednego drugim na dłuższą metę nie zastąpisz.
mieszkaniec12:15, 8 kwietnia 2021
a po co jak lekarze nie leczą nauczyciele też powinni zostać zwolnieni bo nie uczą. Za 10 % tego co się płaci za siedzenie w domu postawić platformę do nauki zdalnej a leczyć będziemy się z youtuba
z doświadczenia11:42, 8 kwietnia 2021
w końcu..bo jak na razie żeby wejść na Sor trzeba zrobić test a poczekalnia ma 1,5na 1,5m..reszta stoi na polu...
Wy10:48, 8 kwietnia 2021
Pewnie schody będą projektowane bo teraz to nawet nie wiadomo jak tam dotrzeć. Drzwi zamknięte, schodów brak, po co szumna nazwa oddział ratunkowy, jak tylko pozbywają się pacjentów. Szansę mają tylko karetki a reszta już nie.
Xxx10:44, 8 kwietnia 2021
A może najpierw wymienić lekarzy z SOR taniej będzie a jakość się poprawi. Dziwi mnie, że na tyle skarg na ,, bogów,, nie ma żadnej reakcji ze strony dyrekcji.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij