Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
08.04.2021, 12:38 | czytano: 3887

Wypadek na granicy Zakopanego i Kościeliska

Fot. OSP Kościelisko

Na Groniku, na drodze wojewódzkiej czołowo zderzyły się dwa samochody. Z pierwszych informacji wynika, że jedna osoba została lekko ranna.

Droga w miejscu wypadku jest częściowo nieprzejezdna. Na podtatrzańskich drogach panują trudne warunki. Jezdnie są śliskie i oblodzone.

r/
najnowsze informacje
komentarze
polak16:36, 8 kwietnia 2021
Mercedes idealne auto na zimę. brawo !!
Seb15:22, 8 kwietnia 2021
Nieoznakowane zwężenie drogi!!!! Jadąc od Zakopanego spada się na obniżone pobocze, jezeli kierowca się wystraszy i odbije, no to wypadek gotowy. Jest to szczególnie niebezpieczne w zimie, kiedy nie widać zwężenia.

W tym miejscu z tego powodu było juz wiele kolizji i parę wypadków. Czy musi ktoś zginać, żeby policja zajęłłą się zarządcą drogi???

Wiem. Policja ma ważniejsze sprawy na głowie. Trzeba dzieci łapać obywateli za brak maseczek na pustej drodze i zamykać firmy.

Może dziennikarze podhale24 zrobią coś dla naszego bezpieczeństwa i przyjrzą się temu miejcu i zapukają ze sparwą do zarządcy drogi?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij