Wtorek, 21 września 2021, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 90 %
13.09.2021, 20:55 | czytano: 6078

Walka życia Łukasza Brzeskiego (video)

Już tylko godziny dzielą Łukasza Brzeskiego z Poronina od walki o kontrakt z UFC. Razem z trenerami Wojciechem Hołym i Kamilem Zawarskim jest już w Las Vegas, gdzie w nocy z wtorku na środę skrzyżuje rękawice z Dylanem Potterem.

Walka została zaplanowana jako trzecia podczas gali, która rozpocznie się o 2 w nocy czasu polskiego. W Nowym Targu w restauracji Dziki Byk organizowana jest strefa kibica.

- Otwieramy o północy - zaprasza manager lokalu. Będzie bezpośrednia transmisja z Las Vegas na dużym ekranie, pokażemy wszystkie walki, ale najważniejsza dla nas walka wieczoru to pojedynek Łukasza Brzeskiego z Dynalem Potterem. Wszyscy trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że będziemy mieli jutro powód do świętowania!

Ekipa z Podhala zameldowała się wczoraj w hotelu. Dziś odbyło się oficjalne ważenie, podczas którego Brzeski i Potter stanęli oko w oko. Nastroje są pozytywne, a nasz podhalański fighter zachęca do kibicowania i pozdrawia Czytelników podhale24.pl prosto ze słonecznego Las Vegas.

wo/ mat. prasowe
najnowsze informacje
komentarze
Do KSW14:55, 14 września 2021
Walka z wtorku na środę w nocy.
KSW09:55, 14 września 2021
I jaki jest wynik walki? Ktoś coś?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij