Wtorek, 21 września 2021, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
10°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 89 %
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 93 %
14.09.2021, 11:00 | czytano: 6812

Policja zatrzymała mężczyznę, który zrywał kobietom łańcuszki z szyi

Fot. KPP Zakopane

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zatrzymali 39-latka podejrzanego o zuchwałe kradzieże i usiłowania rozboju. Mężczyzna dwukrotnie zerwał kobietom łańcuszki, a raz usiłował przemocą wyrwać kobiecie z ręki telefon.

Do zdarzeń doszło w minionym tygodniu na ulicach Zakopanego. Sposób działania sprawcy był zawsze taki sam. Mężczyzna podbiegał do losowo wybranych ofiar, zrywał kobietom z szyi złote łańcuszki, po czym "znikał" w pobliskich uliczkach. Łączna kwota strat oszacowana przez pokrzywdzone to blisko 1,5 tysiąca złotych. Po szybkiej i sprawnej interwencji policjantów mężczyzna został zatrzymany. Dodatkowo śledczy ustalili, że 39-latek posiadał środki odurzające. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratury aresztował rozbójnika na 3 miesiące.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
oli13:00, 16 września 2021
Szkoda,że nie zrywał tym umięśnionym bo oni noszą grube łańcuchy i miał by większy zarobek.Biedak nie pomyślał bo mu dopalacze mózg przestawiły.
Poldek08:33, 15 września 2021
Ja bym to inaczej nazwał .
Nie wolno zrywać z dziewczynami .
kocur13:00, 14 września 2021
Czy to Paweł N. ?
Kobieta12:28, 14 września 2021
Dobrze, że w Polsce sprzedaje się włoskie badziewie, bo jak by to było z innego kraju ( z dobrych firm) to by je podusił?to nie mężczyzna- proszę nie obrażać mężczyzn? takich się tylko facetami nazywa? co za żenujące zachowanie? fuj?
Partyzant11:14, 14 września 2021
Nazjezdzało się na Podhale różnego rodzaju dziwaków, zboczeńców i elementa społecznego. Nasi dziadkowie jakby to widzieli, to by się za głowę złapali, jakie czasy nastały. Trzeba zacząć monitorować systemowi, kto przyjeżdżq, w jakich celu. Inner rady nie ma
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij