Poniedziałek, 16 grudzień 2019, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 91
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Muzyka & Poezja Kochanowski i Bach
14.08.2019 19:00 / czytano: 348 / powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej oraz Kai Bumann zapraszają na koncert Muzyka & Poezja Kochanowski i Bach. Odbędzie się on 14.08 (środa) o godz. 19:00 na sali widowiskowej GOKu w Łopusznej.

Rezerwacji miejsc można dokonać osobiście w GOKu, pod nr tel.: 18 26 539 69 lub mailowo: tischnerowkagok@wp.pl.

"Wydaje się, że w obecnych czasach życie staje się coraz trudniejsze:
Hałas codzienności zaczyna w coraz większym stopniu zagłuszać wszystko to, co było niegdyś powszechnie akceptowane jako prawdziwe, i nadające kierunek przyszłości.

Krok po kroku tracimy zdolność wsłuchiwania się w zdanie innych i nie pozwalamy zaistnieć mu jako części większej prawdy.

Z zatrważającą łatwością formułuje się nieprawdziwe stwierdzenia, nie uznając nawet za konieczne, by je następnie zweryfikować.

Jeśli nie chcemy całkowicie się zagubić, musimy zacząć szukać wyjścia z tej stale nakręcającej się spirali.

Wieczory w Łopusznej mają dać nam możliwość, śledzenia twórczości dwóch artystów uznawanych za ponadczasowych, z których każdy na swój sposób mówi o tym, co nas na końcu najbardziej porusza w najgłębszych zakamarkach naszej duszy: czy to nasze nadzieje i radości, czy smutek i bezsilność, nasza śmieszna niekiedy próżność, ale przede wszystkim również cud i piękno stworzenia, w którym człowiek niezmiennie bierze udział. Być może z ich pomocą przynajmniej na krótką chwilę będziemy mogli znowu sobie uświadomić, co w naszej egzystencji i egzystencji przyszłych pokoleń jest tak naprawdę istotne... "

Kai Bumann

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij