Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clear
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clear
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 74
Clear
-3°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clear
-4°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Autostopem przez Iran - dlaczego warto go odwiedzić
27.02.2020 18:00 / czytano: 481 / powrót

NOWY TARG. Kolejne spotkanie w ramach cyklu „MOK na walizkach” już 27 lutego (czwartek) o godz.18.00 w Ratuszu (Rynek 1), kiedy to odbędzie się slajdowisko "Autostopem przez Iran - dlaczego warto go odwiedzić", które poprowadzą Aleksandra Kabat-Karabon i Krzysztof Karabon. Wstęp wolny.

Autorzy prezentacji o sobie:
"Jesteśmy młodym małżeństwem, poznaliśmy się na studiach - oboje z wykształcenia jesteśmy analitykami danych. Oboje jesteśmy w życiu dość pragmatyczni, choć mocno różnimy się pod względem charakteru, zainteresowań i tego, co czerpiemy z podróży. Postanowiliśmy zamienić wygodne życie na rzecz spełnienia swojego marzenia o długiej autostopowej podróży. Chcielibyśmy pokazać, że podróże nie muszą być kosztowne ani trudne. Możecie obserwować nasze przygody także na Instagramie: https://www.instagram.com/karabonvoyage/ oraz na naszym blogu: http://www.karabonvoyage.pl/"

s/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij