Niedziela, 29 marzec 2020, Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 49
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 49
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 49
Clouds
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 53
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 49
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 49
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu

co, gdzie, kiedy

Dzień Kobiet w Gorącym Potoku
08.03.2020 12:00 / czytano: 470 / powrót

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 8 marca Gorący Potok z tej okazji przygotował masę atrakcji dla płci pięknej...

Wstęp dla Pań powyżej 18 roku życia bez limitu czasu tylko za 1 zł!
 
Od godziny 14:00 rozpocznie się zabawa, którą dla Was rozkręci DJ.

Dla osób, które nie boją się wyzwań oraz są w dobrej kondycji fizycznej, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się BIEG Z BABĄ, gdzie każdy sprawny i odważny mężczyzna, będzie mógł donieść swoją (niekoniecznie) Panią na metę biegu! Zawody zaplanowane są na godzine 14:00 oraz 19:00 na terenie Gorącego Potoku, na odcinku nie całego kilometra. Na trasie biegu do pokonania będą przeszkody terenowe i wodne (a w tym przypadku będą to nasze ciepłe baseny).
  
Na godzinę 15:00 zaplanowano, w części restauracyjnej Beef Master, warsztaty urody. Organizatorzy pragną, aby każda z Was poczuła się u nas wyjątkowo, właśnie dlatego zadbali o zaplecze profesjonalistów, którzy Wam w tym pomogą.

Porady z zakresu medycyny estetycznej udzielane przez profesjonalistów, analiza składu ciała, porady z zakresu fizjoterapii oraz zabiegi na dłonie, porady i wykonanie manicure, makijażu tematycznego jak i masażu twarzy.

wystawcami będą: Gym Concept - Agnieszka Kot, Kombinat treningu, Studio urody Avangarda – Karolina Bryja, Mary Kay, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Atena”, Salon kosmetyczny „Atelier”, Yves Rocher, Forever.
 
Od godziny 18:00 do 20:00 wszystkie pełnoletnie kobiety zaproszone są do basenów na specjalnie przygotowany pokaz-niespodziankę. Będzie gorrrrrąco!
  

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij