Niedziela, 12 lipiec 2020, Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 42
Clouds
18°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 42
Clouds
18°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 42
Clouds
19°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 48
Rain
18°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 57
Clouds
17°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Podhale Tour 2020 - szosowy maraton rowerowy
20.06.2020 15:00 / czytano: 380 / powrót

Ogromne wyzwanie, jakim jest pokonanie trzystu kilometrów, podjęło ponad stu odważnych kolarzy amatorów, którzy już w najbliższą sobotę 20 czerwca wystartują wczesnym rankiem ze Spytkowic.

Z powodu epidemii koronawirusa, organizatorzy podjęli stosowne, obowiązujące środki zapobiegawcze min: ograniczona liczba uczestników, mierzenie temperatury uczestnikom przed startem, obowiązek posiadania i używania w określonych przepisami okolicznościach, maseczek, odkażanie rąk itp.

Trasa, która pierwotnie miała prowadzić wokół Gorców i dookoła Tatr, została zmieniona i będzie przebiegać całkowicie Polskimi drogami, co nie zmniejsza jej atrakcyjności zwłaszcza, że doszły takie podjazdowe perełki jak przełęcze: Krowiarki, Kocierska, Knurowska.

Uczestnicy pojadą w otwartym ruchu drogowym, w siedmioosobowych grupkach a przyjazd na metę w Spytkowicach spodziewany jest w godzinach od 15:00 do 21:00.

Bardzo miłą niespodzianką jest udział w tej imprezie trzech pań, nie wątpię, że będą na całej trasie gorąco dopingowane i na pewno sobie świetnie poradzą. Dla najlepszych zawodników i drużyn przygotowane są okazałe puchary a dekoracja z udziałem organizatorów i władz samorządowych odbędzie się ok. 18:00.

Organizatorem maratonu jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice a patronatem honorowym objął imprezę Wójt Gminy Spytkowice.

Więcej informacji na stronie www.podhaletour.tcorzel.pl

Stanisław Kowalcze

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij