Czwartek, 14 grudzień 2017, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Zakopane i okolice
pochmurno
Wiatr: 11.9 km/h Wilgotność: 67%
pochmurno
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 63%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64%
pochmurno
Wiatr: 8 km/h Wilgotność: 44%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Perfect - Nosalowy Unplugged
24.02.2017 20:00 / czytano: 834 / powrót

Już w najbliższy piątek zespół zagra w Nosalowym Dworze w Zakopanem, w ramach organizowanego przez resort cyklu Nosalowy Unplugged.

„Wcześniejsze koncerty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a i atmosfera była bardzo luźna i sprzyjająca zabawie. Z koncertem Perfectu jest podobnie, więc myślę, że i tym razem będziemy się bawić świetnie” - mówi Katarzyna Ścisłowicz, dyrektor marketingu Nosalowy Dwór Resort & SPA.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 w Centrum Kongresowym GERLACH. Bilety można nabyć w hotelu Grand Nosalowy Dwór z wyprzedzeniem lub bezpośrednio przed koncertem.


Nie da się ukryć, że to dzięki fanom Perfect nieprzerwanie od 35 lat jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. Świadczy o tym ponad milion sprzedanych płyt, niezmiennie wypełnione sale koncertowe i ogromna popularność.

A wszystko zaczęło się w 1978 roku w Warszawie, gdzie powstał zespół o nazwie Perfect Super Show and Disco Band. Rok później z grupą związał się Grzegorz Markowski, który występuje z nią do dziś. Największe przeboje tamtego okresu to: „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Niewiele mogę ci dać”, „Autobiografia”.

Jak muzykom udało się utrzymać formę przez 35 lat występów? Grzegorz Markowski odpowiada: „To co tu robimy to coś więcej niż tylko muzyka, to pasja, emocje. Myślę, że wszyscy prędzej czy później skończymy w psychiatryku. To jest coś w rodzaju nałogu, w tym wypadku to uzależnienie od dźwięków, muzyki. Po jakimś czasie musisz ją słyszeć, musisz ją tworzyć. Powiem więcej, nie możesz bez niej już dalej żyć. I to wszystko dzieje się niezależnie od warunków, czy płacą czy nie płacą - w tym wszystkim wcale nie o to chodzi. Wielu muzyków ma problem ponieważ muzyka jest to ich pierwszy i niestety ostatni pomysł na siebie”.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij