Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Wielkie Spiskie Granie i Biała Sobota
23.07.2017 23:50 / czytano: 626 / powrót

Gmina Łapsze Niżne i Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy zapraszają na dwudniowe wydarzenie artystyczne pn. „Wielkie Spiskie Granie”, które odbędzie się 22-23 lipca 2017r. w Łapszach Niżnych.

22 lipca w sobotę zapraszamy na Białą Sobotę, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich oraz wsiąść udział w „Spiskim Marszu Nordic Walking”. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej Gminy.

Podczas Wielkiego Spiskiego Grania, Stowarzyszenie „Dzieci i Młodzież Spisza” będzie organizowało akcję charytatywną, która ma na celu zbiórkę środków na pomoc w leczeniu Marii Iwony Nowak. Patronat nad akcją objęła Gmina Łapsze Niżne.

Marysia, a dla większości Iwona od kilku lat zmaga się z nieuleczalną chorobą – postępującym zanikiem mięśni. Duże szanse na zatrzymanie rozwoju choroby niesie przeszczep komórek macierzystych. Iwona jest w trakcie terapii, która wymaga bardzo dużych nakładów finansowych.

W niedzielę 23 lipca, wolontariusze będą kwestować na terenie całej Gminy. Dodatkowo, będzie można wesprzeć Marię Iwonę Nowak 22 i 23 lipca podczas koncertów Wielkie Spiskie Granie i Białej Soboty w Łapszach Niżnych.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij