Poniedziałek, 19 marzec 2018, Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili
Szczawnica i okolice
pochmurno
-9°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-9°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
śnieg
-9°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

co, gdzie, kiedy

Filmowe Lato z Orange i Multikinem w Rabce-Zdroju
13.08.2017 21:30 / czytano: 406 / powrót

Filmowe Lato z Orange i Multikinem zatrzyma się na weekendowej wizycie w Rabce Zdrój, podczas której wyświetli m.in. „Lato w Prowansji” – pełnej ciepła i humoru opowieści o tym, czego młodsze pokolenie może nauczyć się od starszego, a starsze – od młodszego. Ta poruszająca francuska komedia roztopi nawet serca z lodu. Ale będą też polskie filmy.

Obraz „Chce się żyć” – historia opowiedziana błyskotliwie i z humorem, z genialną rolą Dawida Ogrodnika, która pogodziła widzów i krytyków, zdobywając laury festiwalowe i uznanie publiczności międzynarodowej.

Z kolei 11 sierpnia wyświetlany będzie kultowy „Miś” Stanisława Barei po rekonstrukcji cyfrowej przypomni nam o paradoksach PRL-u, które pobrzmiewają w naszej rzeczywistości do dziś.

Harmonogram pokazów w Rabce Zdrój (Amfiteatr, g. 21.30):
11.08, piątek: „Miś”
12.08, sobota: „Lato w Prowansji”
13.08, niedziela: „Chce się żyć”

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij