Czwartek, 14 grudzień 2017, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
Wiatr: 11.9 km/h Wilgotność: 67%
pochmurno
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 63%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64%
pochmurno
Wiatr: 8 km/h Wilgotność: 44%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Filmowe Lato z Orange i Multikinem w Rabce-Zdroju
13.08.2017 21:30 / czytano: 358 / powrót

Filmowe Lato z Orange i Multikinem zatrzyma się na weekendowej wizycie w Rabce Zdrój, podczas której wyświetli m.in. „Lato w Prowansji” – pełnej ciepła i humoru opowieści o tym, czego młodsze pokolenie może nauczyć się od starszego, a starsze – od młodszego. Ta poruszająca francuska komedia roztopi nawet serca z lodu. Ale będą też polskie filmy.

Obraz „Chce się żyć” – historia opowiedziana błyskotliwie i z humorem, z genialną rolą Dawida Ogrodnika, która pogodziła widzów i krytyków, zdobywając laury festiwalowe i uznanie publiczności międzynarodowej.

Z kolei 11 sierpnia wyświetlany będzie kultowy „Miś” Stanisława Barei po rekonstrukcji cyfrowej przypomni nam o paradoksach PRL-u, które pobrzmiewają w naszej rzeczywistości do dziś.

Harmonogram pokazów w Rabce Zdrój (Amfiteatr, g. 21.30):
11.08, piątek: „Miś”
12.08, sobota: „Lato w Prowansji”
13.08, niedziela: „Chce się żyć”

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij