Niedziela, 19 sierpień 2018, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Czarny Dunajec i okolice
pogodnie
11°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pogodnie
18°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 98%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Nosalowy Akustycznie: Kult
16.02.2018 20:00 / czytano: 262 / powrót

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy w Polsce istnieje ktoś, kto nie zna grupy KULT lub Kazika. Już 16 lutego znajomość tą będzie można odświeżyć w Nosalowym Dworze.

Rozpoznawalność zespół zawdzięcza zarówno długoletniej obecności scenicznej, jak i (i to przede wszystkim) niebanalnemu brzmieniu i przekazowi.

Kult to zespół grający głównie rock alternatywny, założony w 1982 roku, przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w Warszawie. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, ale posiada też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.

Już 16 lutego, w ramach projektu Nosalowy Akustycznie, usłyszymy Kazika z zespołem Kult na scenie Centrum Kongresowego GERLACH. Lata doświadczenia scenicznego gwarantują znakomitą zabawę dla fanów w każdym wieku.

KULT - Nosalowy Akustycznie
16 lutego, 20:00
Centrum Kongresowe GERLACH
_________________________________
Szczegółowe informacje i bilety:
bilety@nosalowy-dwor.eu

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij