Niedziela, 19 sierpień 2018, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Szczawnica i okolice
pogodnie
20°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
pogodnie
15°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
pogodnie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pogodnie
18°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 98%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra

co, gdzie, kiedy

Świat do góry nogami, czyli spacer z nietoperzami
19.05.2018 19:30 / czytano: 310 / powrót

ZAKOPANE. W ramach Nocy Muzeów, Muzeum Tatrzańskie zaprasza na wydarzenie zatytułowane "Świat do góry nogami, czyli spacer z nietoperzami". Spotkanie poprowadzi Marcin Warchałowski (Dział Przyrodniczy).

NOC MUZEÓW 19 maja (sobota)
godz. 19.30
Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10

Nietoperze, to ssaki niezwykłe. Większość swojego życia spędzają zwisając głową w dół, aktywne są głównie nocą, a całą zimę spędzają w jaskiniach i sztolniach. Kojarzone są z siłami nieczystymi, wampirami i mogą budzić postrach u pań o długich włosach! Jednak, czy nietoperze naprawdę są takie groźne? Czy to prawda, że żywią się krwią? Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat biologii tych zwierząt zapraszamy na wykład oraz nocny spacer na którym poszukamy tych tajemniczych ssaków.

s/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij