Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
deszcz
Wiatr: 10.1 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 69%
deszcz
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 68%
deszcz
Wiatr: 1.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

co, gdzie, kiedy

Kultura na Bani: Tydzień z Elvisem i zespołem Redlin!
13.07.2018 20:00 / czytano: 266 / powrót

Już w ten piątek (13.07. g. 20:00) Scena Kultury na Bani rozbrzmi ponadczasowymi przebojami Elvisa Presleya w wykonaniu grupy coverowej The King’s Friends.

Fani Króla Rocka usłyszą takie hity jak Blue Suede Shoes, Jailhouse Rock, czy jedyny w swoim rodzaju Love Me Tender.

Sobota (14.07. g. 20:00) będzie należeć do zespołu Redlin z charakterystycznym folk music show. Jak czytamy na stronie internetowej grupy, Redlin gra tak, że nie usiedzisz w miejscu - potwierdzą to z pewnością Ci, którzy mieli okazję widzieć ekipę w akcji na żywo. Przyjedź to Białki Tatrzańskiej w tę sobotę, aby przekonać się o tym na własnej skórze. Największym hitem zespołu Redlin jest aranżacja tradycyjnej pieśni ludowej „Lipka”, która doczekała się niemal 100 tys. wyświetleń na youtube. Kapela słynie także z oryginalnych wykonań pieśni patriotycznych oraz własnych kompozycji, w których umiejętnie łączy tradycyjną muzykę folkową z nowoczesnym brzmieniem elektronicznym i gitarowym.

Dodatkowo w ramach Kultury na Bani w poniedziałek w lobby Hotelu Bania można posłuchać bluesowych dźwięków gitary Piotra „Lupi” Lubertowicza (09.07. g. 20:30), wziąć udział w prawdziwej góralskiej biesiadzie z harnasiem (Restauracja Góralska, środa 11.07. g. 19:00) lub śmiać się do łez dzięki góralskiemu humorowi Kabaretu Truteń (Scena Kultury na Bani, czwartek 12.07. g. 20:00).

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij