Czwartek, 22 listopad 2018, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Zakopane i okolice
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
lekka mżawka
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 77%
granulki lodu
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana

co, gdzie, kiedy

BEACH PLEASE w Vavavoom
14.07.2018 21:00 / czytano: 234 / powrót

Najwyższy czas na ciepłe, wakacyjne klimaty! Club Vavavoom zostanie przeniesiony z gór pod nadmorskie palmy już w najbliższą sobotę 14 lipca

Nie tylko wyjątkowy wystrój, ale także dawka świetnej, plażowej, House'owej muzyki prosto od Gatuzo (Vavavoom/Zakopane) oraz niepowtarzalny klimat tworzony przez MICZOS LIVE DRUMS (Warszawa) sprawią, że wieczór ten będzie niezapomniany.

Start: 21:00
Door Selection

Rezerwacje loży:
klubvavavoom@gmail.com
tel. 788 120 575

MICZOS LIVE DRUMS
Perkusjonalista, miłośnik kultury afrykańskiej, kubańskiej i brazylijskiej. Pasjonat muzyki etnicznej. Muzyk w kilku zespołach cover'owych. Od 12 lat gra na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych: afrykańskie djembe, kubańskie conga i bongosy, turecka darabuka, skakery, cowbelle, bloki akustyczne, dzwonki, zestaw talerzy, cajon. Od 7 lat zajmuje się profesjonalnymi występami LIVE ACT w klubach. Grał z czołowymi polskimi DJ'ami. Regularnie występuje w najlepszych klubach w kraju. Improwizacje na bębnach sprawiają, że zwykła impreza staje się żywiołowym i egzotycznym spektaklem. Każdy występ, to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Bardzo zgrabnie i umiejętnie łączę przenikliwe dźwięki różnych bębnów z muzyką mix'owaną przez DJ'a, co nadaje niesamowity styl, ciepło i niepowtarzalną dynamikę brzmienia. Wszystko to sprawia, że na parkiecie panuje niesamowity i żywiołowy, spontaniczny show, a impreza zapada głęboko w sercach i pamięci klubowiczów.

GATUZO
Miłośnik House'owego grania, od nieco mocniejszych brzmień, po ciepłe, plażowe klimaty. Czołowy reprezentant tego gatunku w swoim regionie.
Obecnie rezydent Klubu Vavavoom (Zakopane), gdzie prezentuje najlepsze klubowe dźwięki.
Jego sety można było usłyszeć w takich miejscach jak: Room 13 (Warszawa), Soda 2.0 (Bydgoszcz), Ultraviolet (Kielce), Loża (Łódź), Le Scandale (Zakopane), Malevich (Lwów), Rafinad People (Lwów), Blue Berry (Tychy), Sephia (Bielsko-Biała), Afterbeng (Kraków), Toster (Nowy Targ) oraz słynnym Dworcu Tatrzańskim (Zakopane), w którym przez kilka lat był rezydentem.
Uczestnik wakacyjnych wyjazdów do Bułgarii, gdzie ma przyjemność grania w najlepszych nadmorskich klubach i beach barach.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij