W sobotę wielki finał drugiej edycji zmagań o Puchar GP KART

Do walki przystąpiło 32 zawodników i całe zawody zostały rozegrane w systemie pucharowym. Pojedynki były bardzo zacięte, nikt nie chciał odpuścić i każdy dawał z siebie wszystko, by przejść do następnego etapu. W finale spotkają się Sebastian Chrobak oraz Mateusz Konieczko.
Najbardziej zażarta walka jednak zaczęła się, gdy zostało 8 najlepszych osób, poziom jazdy był tak wyrównany i wysoki, że decydowały setne sekundy.

Do finału dostał się Sebastian Chrobak walczący z Robertem Tarnowski, lecz jego rywal okazał się lepszym kierowcą. W drugiej parze spotkali się Szymon Szymański i Mateusz Konieczko, który wygrał tę rywalizacje.

Zatem w finale spotkają się Sebastian Chrobak oraz Mateusz Konieczko. O III miejsce zawalczą Szymon Szymański oraz Rober Tarnowski

Już w sobotę zobaczymy finał oraz walkę o III miejsce. Wszystko się odbędzie na torze kartingowym GP KART w Nowym Targu przy ul. Szpitalnej 12 o godzinie 17:00, po czym zostaną rozdane puchary oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.

Zapraszamy wszystkich którzy są chętni zobaczyć to fascynujące widowisko.