Od dwóch lat niepokonani

184 uczniów, z 17 szkół podstawowych, uczestniczyło w mistrzostwach gminy Nowy Targ w halowej piłce nożnej. Zawody rozegrano w Zespole Szkół w Ostrowsku. Tytuł mistrzowski obroniła Klikuszowa.
Klikuszowianie w fazie finałowej pokonali uczniów z Łopusznej 1:0 i Krauszowa 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wojciech Pietrzak z Łopusznej, bramkarzem wybrano Mateusza Luberdę z Klikuszowej. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki, a placówek szkolne z miejsc 1-6 dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki halowe. Pierwsze trzy zespoły dodatkowo puchary.

Po fazie eliminacyjnej, zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w grupach - Obidowa (grupa A), Łopuszna (B), Ludźmierz (C), Klikuszowa (D), Krauszów (E) - oraz najlepsza drużyna z miejsca drugiego awansowały do najlepszej szóstki turnieju.

Bramki: Pudzisz Kamil

Miano najlepszej drużyny wywalczyli: Pudzisz Kacper, Luberda Mateusz, Plewa Piotr, Wilkowski Damian, Walaszczyk Paweł, Pudzisz Kamil, Mrożek Kamil, Klimowski Szymon, opiekun: Tomasz Klag.

Pozostałe miejsca zajęli: 7. Waksmund, 8. Nowa Biała, 9. Ostrowsko, 10. Lasek, 11. Pyzówka, 12. Dębno, 13. Knurów, 14. Krempachy, 15. Rogoźnik, 16. Harklowa, 17. Gronków.

Organizator składa podziękowania na ręce wójta gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, dyrektor Zespołu Szkół w Ostrowsku za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.