Narciarstwo biegowe. Niechciana wygrywa

Magdalena Kozielska (Regle Kościelisko) i Mariusz Michałek wygrali biegi techniką dowolną rozgrywane na Kubalonce w ramach Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich - Slavic Cup.
Kozielska, odsunięta od kadry, uciera nosa tym, którzy ją odrzucili. Wczoraj pisaliśmy o jej sukcesie w sprincie, dzisiaj triumfowała w biegu na 10 km łyżwą. Dystans ten pokonała w czasie 28:00.4, wyprzedzając Justynę Mordarską (starta 1:28,6), Emilię Romanowicz i Martynę Galewicz.

Mężczyźni rywalizowali na dystansie 15 km. Najszybszy był Mariusz Michałek. Drugie miejsce zajął zwycięzca wczorajszego sprintu Jan Antolec (Poroniec), który stracił do triumfatora 43,9 s. Na miejscu trzecim, ze stratą 1: 07,4s uplasował się Paweł Klisz. Mateusz Chowaniak (Regle Kościelisko) zajął piąte miejsce.