Hokej i boks w jednym

Drużyna akademicka z Nowego Targu po raz drugi okazała się słabsza od gdańskiego Stoczniowca. W niedzielnym meczu grano ostro, a ławka kar była ciągle pełna. Sędziowie nałożyli łącznie 80 minut kar.
Nowotarżanom, mimo oddanym 27 strzałom, nie uszło się pokonać Witkowskiego. Co z kolei trzy razy zmusili Musina (33 strzały) do wyjmowania krążka z siatki. Po 40 minutach gdańszczanie prowadzili tylko 1:0, dzięki trafieniu Urbaniaka. W ostatnich 20 minutach gry błysnął Ziółkowski, który zanotował dwa trafienia i ustalił wynik spotkania. Była to ósma z rzędu wygrana Stoczniowca.

W drugiej tercji po ataku Lehmanna doszło do bójki, w którą gdańszczanin wdał się z Wojdyłą. Starcie wywołało większą przepychankę między pozostałymi zawodnikami. Wspomniani „bokserzy” otrzymali po karze meczu.

Stoczniowiec Gdańsk – PPWSZ Podhale Nowy Targ 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)