Lotos Cup w kombinacji

W Szczyrku rywalizowali młodzi kombinatorzy norwescy w ramach LOTOS Cup. Rywalizacja toczyła się w sześciu kategoriach wiekowych.
W kategorii seniorów triumfował Mateusz Wantulok, który skoczył 119,5 metra, a jego czas biegu to 16 minut i 54 sekundy. Za nim uplasował się Wojciech Marusarz (85,5 m) ze stratą 02:10 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Marcin Budz, który skoczył 84,5 metra, natomiast na metę dotarł z czasem 17 minut i 28 sekund.

Wśród juniorów najlepszy okazał się Jan Łowisz, który oddał skok na odległość 109 metrów, a czas biegu to 17 minut oraz 27 sekund. Wyprzedził Michała Guta Chowańca i Kacpra Kupczaka. Paweł Twardosz spisał się najlepiej w grupie juniorów młodszych. Obok niego na podium stanęli - Daniel Mąka i Paweł Chyc. Kategorię Junior C wygrał Dawid Jarząbek, przed Kacprem Koniorem i Arturem Wacławiakiem.

Najlepszym juniorem D został Mateusz Małyjurek, wyprzedzając Macieja Zborowskiego i Macieja Korzeniewskiego.
Natomiast w najmłodszej kategorii Junior E zwyciężył Jan Bukowski, drugi był Jan Rzadkosz, a trzeci Stanisław Majerczyk.