Puchar Polski MTB w Białymstoku. Dobry start kolarzy Lubonia Skomielna Biała

Bardzo dobrze zainaugurowali sezon kolarze Lubonia Skomielna Biała, gdyż każdy z uczestników sobotniej edycji Pucharu Polski zdobył swoje pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tej imprezy. Najlepszy okazał się Jarosław Żur, który zajął wysokie 3 miejsce wśród juniorów młodszych. W tej samej kategorii na 9 pozycji zameldował się Maciej Biedrończyk.
Również na 9 pozycji ale w juniorach uplasował się Bartosz Dziadkowiec a Michał Bal był 18. Jedyna zawodniczka Lubonia Agnieszka Bal w elicie kobiet uplasowała się na 7 pozycji co dało jej 6 pozycję jako zawodniczka do 23lat. W elicie mężczyzn 16 pozycję wywalczył Tomasz Bal (6 pozycja wśród zawodników U-23) a Jakub Surówka finiszował na miejscu 19. Natomiast dzień wcześniej rozegrane zostały wyścigi sztafet, w których reprezentacja Lubonia w składzie Jakub Surówka, Tomasz Bal, Agnieszka Bal i Bartosz Dziadkowiec wywalczyła znakomite trzecie miejsce.