Lider nie zawiódł

Lider nie zawiódł i wywiózł trzy punkty z Ludźmierza. Wiatr wypompował się w środę stawiając zacięty opór w pucharowej potyczce liderowi czwartej ligi.
Festiwal goli oglądali kibice w Zaskalu. Wychodzili usatysfakcjonowani, bo poligon strzelecki urządzili sobie ich pupile. Piłkarze z Łapsz już po pierwszych trzech kwadransach zostali rozstrzelani (6:0).

Ładne spotkanie oglądali widzowie w Tylmanowej. Było sporo szybkich akcji, ale skuteczniejsi okazali się gospodarze. Rabczanie z upływem czasu byli coraz bardziej bezradni.

Bystry prowadził w 8 minucie 2:0 i wydawało się, że jest po sprawie. Innego zdania byli piłkarze z Ochotnicy i wykorzystali błogostan rywala, doprowadzając do wyrównania. Mieli też piłkę meczową, ale nie wykorzystali karnego.
W Czarnej Górze gospodarze wygrali 1:0 z lipniczanami, ale tylko na pierwszą połowę starczyło im sił. W drugiej goście mocno naciskali, a Granit się bronił. Być może sobotnie wesele było przyczyną osłabnięcia gospodarzy.
Zawrat grał w dziewiątkę, ale nie dlatego, że dwóch piłkarzy wyleciało za czerwone kartki. Po prostu niedyspozycje wykluczyły ich z gry, a ławka… była pusta. Mimo to dzielnie stawiali czoła rezerwom NKP.

Bardzo zacięty pojedynek stoczono w Jordanowie. Tam było jak na huśtawce. Nastroje się zmieniały. Klikuszowianie mieli świetne wejście w mecz, a potem oddali inicjatywę gospodarzom. Przyjezdni musieli gonić wynik. Mieli w swych szeregach S. Kurowskiego, który zaliczył hat tricka i rozstrzygnął o końcowym rezultacie.

Granit Czarna Góra – Babia Góra Lipnica Wielka 1:0 (1:0)
Zawrat Bukowina Tatrzańska – NKP Podhale II Nowy Targ 2:3 (0:2)
Jordan Jordanów – Lepietnica Klikuszowa 2:3 (2:1)
Wiatr Ludźmierz – Orkan Raba Wyżna 0:3 (0:0)
Skalni Zaskale – KS Łapsze Niżne 8:2 (6:0)
Lubań Tylmanowa – Wierchy Rabka 3:0 (2:0)
Bystry Nowe Bystre – Gorc Ochotnica 3:3 (3:2)