Cyklokarpaty Kuszkowce- 3 x podium dla NKK (zdjęcia)

W Kluszkowcach odbył się edycja maratonów MTB Cyklokarpaty. Drużyna NKK – IGLOO – JMP.race była licznie reprezentowana przez naszych klubowiczów, a dla kilkorga - Alicji, Dominika i Kacpra - był to pierwszy start w maratonie.
Na początek wybrali sobie niełatwą trasę, bo dystans Hobby liczył 26km i aż 1000m w górę. Mega odpowiednio dłuższy: 55km i 2100 w górę. Rewelacyjnie pojechał Kuba Żuławiński wygrywając swoją kategorię na dystansie mega.

Zaledwie kilkadziesiąt sekund za pierwszym przyjechał Janek Piędel i zajął drugie miejsce w kategorii M2 na dystansie Hobby. Na podium stanęła również reprezentantka NKK- Alicja Bałajewicz- zajmując 3 miejsce w HK1.
Tuż za podium- na 4 miejscu- stanął Kacper, ale obiecał, że następnym razem się poprawi ;)