Wojewódzki sukces sportowy Ekonomika

W Nowym Sączu odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej 2015/16 w Koszykówce Dziewcząt. Uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu w wojewódzkim finale zdobyły III miejsce – wywalczyły brązowy medal.
Jest to wielki sukces zwłaszcza, że pozostałe drużyny, z którymi musiały się zmierzyć dziewczęta z Ekonomika, to drużyny ze szkół mistrzostwa sportowego trenujące w ligach juniorskich. Warto podkreślić, iż drużyna trenowana przez Tadeusza Kalatę – nauczyciela ZSE, jako pierwsza z Nowego Targu zaszła tak wysoko w zawodach piłki koszykowej.

Zwycięstwo wywalczyły: Justyna Rokiciak, Joanna Szopińska, Katarzyna Wolska, Klaudia Rudolphi, Klaudia Marciniak, Agata Słowakiewicz, Sylwia Florek, Sabina Zubek, Sylwia Florek, Zuzanna Habura, Aleksandra Jachna.

źródło: szkoła

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 22.04.2016 11:39