Sporty szkolne: Tenisistki z Gimnazjum nr 1 kolejny raz na podium

Po wspaniałym występie drużynowym podczas Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Zakliczynie, gdzie dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły I miejsce, tenisistki stołowe z Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu 16 marca stanęły do zmagań indywidualnych o tytuł Mistrzyni Województwa Małopolskiego.
Wcześniejsze sukcesy tylko wzmogły apetyt na miejsca medalowe. Dziewczęta gładko przeszły do półfinału. Aleksandra Garb przegrała w dogrywce półfinałowy mecz z zawodniczką z Olkusza Ewą Filiczak. ,,Mordercza” walka, jaką stoczyły zawodniczki, była na najwyższym poziomie.

Znakomicie grająca Zuzanna Kowalczyk nie zdołała pokonać swej ligowej koleżanki Zuzanny Kozioł i również przegrała po wyrównanej walce. W rezultacie dziewczęta musiały zadowolić się 3 i 4 miejscem. Zuzanna Kowalczyk wywalczyła brązowy medal, a Aleksandra Garb zajęła miejsce 4.

źródło: szkoła, s/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 20.03.2017 21:03