Grupa Autoremo głównym sponsorem drugiej edycji Otylia Swim Tour w Nowym Targu (art. sponsorowany)

Już 2 czerwca na nowotarskim basenie czeka nas wyjątkowe spotkanie – młodzi pływacy, ich rodzice i trenerzy podhalańskich szkółek pływackich wezmą udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak. To drugie spotkanie z Mistrzynią. I po raz drugi głównym sponsorem warsztatów została Grupa Autoremo.
Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

>>> Zobacz relację ze spotkania Otylia Swim Tour 2018


Pierwsze spotkanie podhalańskich pływaków z Mistrzynią odbyło się 7 października 2018 roku i okazało się wielkim sukcesem. Zapał organizatorów, a szczególnie trenera Mariusza Lacha ze szkółki pływackiej Delfin, świetnie przygotowane obiekty nowotarskiego MCSiRu i SP 11 oraz zaangażowanie sponsorów prywatnych sprawiło, że Stolica Podhala była „pewniakiem” podczas typowania miast, w których odbędzie się tegoroczna edycja warsztatów.

[YOUTUBE]UnamSxO07l4[/YOUTUBE]

Projekt Otylia Swim Tour, realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak, współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Współorganizatorami zajęć w Nowym Targu są Urząd Miasta Nowy Targ i Szkółka Pływania Delfin, a ich gospodarzami Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu. Sponsorem głównym imprezy w Nowym Targu jest Grupa Autoremo, a wspierają ją także Medical Clinic Podhale i EcoFlores oraz jako partner Fundacja Santander Bank Polska.

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 31.05.2019 18:00