37-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

25 gramów marihuany i blisko 55 gramów tzw. „kryształu” znaleźli policjanci w domu 37-letniego mieszkańca gminy Raba Wyżna.
We wtorek wieczorem policjanci z rabczańskiego komisariatu i nowotarskiej komendy zabezpieczyli kolejne narkotyki. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 37-letni mieszkaniec gminy Raba Wyżna, który w domu urządził sobie małą plantację marihuany. Proceder policjanci ujawnili podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny. Roślinki nie były jeszcze duże, gdyż jak twierdził 37-latek, dopiero niedawno zajął się uprawą konopi. Ponadto policjanci podczas przeszukania domu znaleźli jeszcze słoik, a w nim marihuanę i tzw. „kryształ”, woreczki z marihuaną, trzy wagi elektroniczne i dwa młynki do mielenia suszu. Łącznie zabezpieczono blisko 25 gramów marihuany i blisko 55 gramów tzw: „kryształu”.

37-latek został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania i uprawy ziela konopi, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był znany policjantom bo w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków.

Zdjęcia KPP Nowy Targ

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 07.06.2019 17:00