Ruszył z nożem na 45-latka

Zakopiańscy policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Zakopanego, który podczas sprzeczni ranił nożem swojego sąsiada. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.
W poniedziałek 13 stycznia wcześnie rano policjanci zostali powiadomieni o incydencie z użyciem noża w rejonie zakopiańskiego osiedla Cyrhla. Najprawdopodobniej w wyniku sprzeczki, 45-letni mężczyzna został ugodzony nożem w twarz w wyniku której ma kilkunastocentymetrową ranę ciętą policzka. Ranny został został przewieziony do zakopiańskiego szpitala.

Policjanci szybko zatrzymali domniemanego sprawcę, 42-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który w przeszłości był już karany za przestępstwa o podobnym charakterze. - Na chwilę obecną nie jest znany powód tak agresywnego zachowania. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Zakopiański sąd na wniosek prokuratury aresztował 42-latka na dwa miesiące - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

oprac. r/ KPP Zakopane

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 16.01.2020 16:00