MOK w Rabce-Zdroju zapewnia, że amfiteatr jest miejscem bezpiecznym

RABKA-ZDRÓJ. "W związku z powtarzającymi się informacjami o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, na koncercie w amfiteatrze oświadczam, że Amfiteatr jest obiektem bezpiecznym, zdezynsekowanym, dostosowanym do realizacji imprez plenerowych, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego" - napisała w przesłanym nam oświadczeniu Joanna Lelek.
- Żaden z pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju nie był zakażony, nie przebywa na kwarantannie, ani też pod nadzorem epidemiologicznym. Serdecznie zapraszamy do udziału w propozycjach kulturalnych realizowanych w amfiteatrze, stosując się do obwiązującego Regulaminu - dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Przypomnijmy, w połowie lipca br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu poprosił o kontakt osoby, które w niedzielę 5 lipca brały udział w I Koncercie Finałowym Ogólnopolskich Obozów Artystycznych, odbywającego się w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju. Powodem było potwierdzenie zakażenia wirusem SARS Cov-2 u kilku uczestników imprezy.

s/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 31.07.2020 10:14