SPRAWDŹ JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY USUWANIA ŻYLAKÓW (art. sponsorowany)

Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków oznaczało poważną operację. Dziś małoinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela pozwalają pożegnać się z tym problemem. W ALLMEDICA oferujemy szeroki zakres małoinwazyjnych metod leczenia żył. Z nami bezboleśnie i skutecznie pozbędziesz się żylaków!
CZYM SĄ ŻYLAKI?

Żylaki to obrzmiałe i powiększone żyły, które zwykle występują na nogach i stopach. Mogą przybierać niebieską lub ciemnofioletową barwę, a w kształcie często są nierówne, wybrzuszone lub skręcone. Widocznym gołym okiem zmianom często towarzyszą inne objawy, takie jak:


Objawy te zwykle zaostrzają się podczas ciepłej pogody lub przebywania przez dłuższy czas w pozycji stojącej.DLACZEGO POWSTAJĄ ŻYLAKI?

Tendencje do powstawania żylaków kończyn dolnych zwykle dziedziczymy, jednak istnieją pewne czynniki zwiększające ryzyko ich rozwoju. Na powstawanie żylaków mogą wpływać:

Ryzyko ich rozwoju wzrasta wraz z wiekiem. Małe żylaki na nogach, które nie zostaną w porę wzięte pod lupę przez lekarza, zaowocują powstaniem większych zmian żylnych.


GDZIE LECZYĆ ŻYLAKI?

Należy skorzystać z pomocy flebologa, czyli lekarza specjalisty zajmującego się leczeniem żylaków. Warto wybrać doświadczonego specjalistę, który w czasie pierwszej wizyty oceni stan żył oraz zaproponuje odpowiednie leczenie. Wybór najwyższej klasy specjalisty gwarantuje nam skuteczne pozbycie się problemu jakim są żylaki, a co za tym idzie zminimalizowanie groźnych dla naszego zdrowia powikłań.

ALLMEDICA oferuje swoim Pacjentom szeroką diagnostykę chorób naczyniowych, usuwanie żylaków za pomocą najwyższej klasy lasera FotonaSpectro SP, usuwanie żylaków falami radiowymi, usuwanie żylaków metodą Flebogrif oraz usuwanie żylaków innowacyjną metodą VenaSeal (klej tkankowy) pod kontrolą najlepszego USG na rynku, jakim jest GE Logiq P9.Jako jedyna placówka na terenie Podhala oferujemy pacjentom cztery najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody, które w połączeniu z doświadczeniem wynikającym z setek przeprowadzonych zabiegów usuwania żylaków, pozwalają na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie.


ZAKRES USŁUG GABINETU CHIRURGII NACZYNIOWEJ ALLMEDICA:Usuwanie żylaków, lek. Dariusz Cichostępski


WYBITNI SPECJALIŚCI w ALLMEDICA

Konsultacje i wszystkie zabiegi są wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów chirurgii naczyniowej, posiadających na swoim koncie wieloletnie doświadczenie, pracę w prestiżowych ośrodkach medycznych oraz setki wykonanych zabiegów usuwania żylaków. Skład zespołu lekarskiego gabinetu chirurgii naczyniowej ALLEMEDICA:Usuwanie żylaków klejem VenaSeal, lek. Tomasz Orawczyk


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ALLMEDICA?

Więcej informacji na temat ALLMEDICA na: www.allmedica.pl oraz pod numerem telefonu 18 265 74 88.

NOWY TARG Kolejowa 31 / Kowaniec 2a / al. 1000-lecia 111
ZAKOPANE Chyców Potok 26
MSZANA DOLNA Orkana 10

18 265 74 88
www.allmedica.pl

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 27.01.2021 15:25