Jarmark Świąteczny w Kościelisku

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim Boże Narodzenie. Pozostały czas warto przeznaczyć na świąteczne przygotowania w wyjątkowym miejscu. W tym celu w dniach 6 - 8 grudnia zorganizowany zostanie Jarmark Świąteczny w Kościelisku, który wprowadzi każdego w świąteczny nastrój.
Organizatorzy zapraszają wszystkich, pragnących poczuć ciepło bożonarodzeniowego klimatu, odnaleźć niebanalne prezenty, którymi można obdarować najbliższych. Zachęcają tych, którzy chcą kupić rękodzielnicze ozdoby, uświetniające dom podczas świąt Bożego Narodzenia. Proponują również wspólne ubieranie choinki w rodzinnej atmosferze pod białymi Tatrami, Mikołajki dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. Posmakować można będzie różnorodnych łakoci i specjałów wspierając przy okazji stowarzyszenia o działalności charytatywnej. Zimową aurę ogrzeją koncerty kolęd i żywiołowe występy zespołów regionalnych.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Kościelisku przy scenie plenerowej, miejscu związanym z kulturą regionalną, o nietuzinkowym uroku, które tym razem za sprawą Jarmarku Świątecznego, przepełnione będzie rodzinnymi spotkaniami, radością i niepowtarzalną bożonarodzeniową, podhalańską atmosferą.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego Kościelisko są:
Wójt Gminy Kościelisko
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury

Wystawcy chcący wziąć udział w Jarmarku proszeni są o kontakt:
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury
Ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane
Tel. 18 20 613 20 wew. 111 lub 100
Kom. 600 904 281
Email: turystyka@tatry.pl

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 06.12.2019 12:00