Radosław Jastrzębski: pomóż nam pomagać. Rusza akcja "Podhale dzieciom"

"Kiedy rodzina musi zmierzyć się z chorobą, czy niepełnosprawnością swojego dziecka - często pozostaje bezradna i nie wie gdzie szukać pomocy. Pragniemy ich wspierać i pomagać im." - pisze Radosław Jastrzębski, komendant nowotarskiej MSM.

Los chorych czy niepełnosprawnych dzieci przypomina nam, że świat który nas otacza wcale nie jest taki kolorowy i bezpieczny jak nam się wydaje. Zaś rodzina, przyjaciele i bliscy nie zawsze są w stanie sprostać niejednokrotnie astronomicznie wysokim kosztom leczenia, operacji czy rehabilitacji.

Pragniemy wspierać i pomagać dzieciom z Podhala i ich rodzinom, tak aby już nie czuły się bezradne czy porzucone. Dlatego też wychodząc naprzeciw temu zadaniu postanowiliśmy uruchomić akcję zbierania środków potrzebnych na leczenie, rehabilitację i pomoc dla dzieci – „Podhale Dzieciom”. Można wpłacać pieniądze na konto MSM lub przekazać swój 1% podatku na ten cel. Ważne, aby w obu tych przypadkach dopisać tytuł akcji.

Zgromadzone środki będą przekazywane na szeroko rozumianą pomoc dla dzieci. Chcemy pomóc w opłaceniu kosztownych operacji, czy długotrwałych rehabilitacji. Chcemy mieć możliwość zakupu i podarowania sprzętu potrzebnego do leczenia.

Na stronach MSM będziemy przedstawiali komu, ile i na jaki cel zostały te środki przekazane. Ze względu na to, że będziemy sprawdzać każdą z osób, którą obejmiemy naszą pomocą, będą mieli Państwo pewność, że te środki na pewno trafiają do dzieci potrzebujących oraz będzie zawsze można sprawdzić jak zostały zadysponowane.

Dlatego prosimy, pomóż nam pomagać...

Naszą akcję można wesprzeć na trzy sposoby:
1. Wszędzie tam, gdzie podczas imprez masowych pojawią się wolontariusze Maltańskiej Służby Medycznej zbierający datki do puszek na ten cel.

2. Poprzez wpłaty na nasze konto:
Stowarzyszenie Maltańska Służba Medyczna – Pomoc Maltańska
Bank BPH S.A.
20 1060 0076 0000 3200 0133 3610
Koniecznie z dopiskiem „Podhale dzieciom”

3. Poprzez przekazanie nam 1% podatku
(W załączniku wzór jak wypełnić PIT)


Radosław Jastrzębski
Maltańska Służba Medyczna

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 09.02.2010 01:20