Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Szczawnica i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 77
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 77
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-2°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

katalog firm » Budownictwo

Osiedle Enklawa (numer: K02830)

Osiedle Enklawa, zlokalizowane przy ul. Barbackiego 121b w Nowy Sączu to idealna propozycja na zamieszkanie dla nowożeńców oraz osób ceniących spokój i życzliwe otoczenie. Atutem tego miejsca z pewnością jest bliskość malowniczego Beskidu Sądeckiego, wspaniałego na wędrówki dla rodzin z dziećmi. Dzielnica WÓLKI, w której usytuowane jest osiedle to dzielnica willowa - postrzegana jako dzielnica prestiżowa, prawdziwa enklawa ciszy i spokoju, położona w niewielkiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajduje się również szereg punktów handlowo-usługowych, w tym restauracje, przedszkole, szkoła językowa itd. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość Parku Strzeleckiego, hali sportowej, stadionu czy centrum fitness.
Oferowane mieszkania są o wysokim w przedziale od 27 m2 do 70 m2. Cały obiekt jest ogrodzony, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się parking dla mieszkańców oraz przewidywany jest monitoring. Całość zagospodarowana jest zielenią rekreacyjną.
Inwestor Osiedla Enklawa stworzył obiekt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, a także wysoka jakość wykończenia i zastosowanych materiałów to kolejne atuty tego miejsca. Przedstawione wizualizacje mieszkań to podpowiedź jak zaaranżować mieszkanie.

informacje o firmie

Adres
ul. Barbackiego 121b
Miejscowość
33-300 Nowy Sącz

dane kontaktowe

Telefon
500013164
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
http://www.osiedleenklawa.eu

zdjęcia

reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij