Niedziela, 23 luty 2020, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 51
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 51
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 51
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 52
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 51
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

katalog firm » Usługi inne

ImpactJOB Monika Kowacz (numer: K04128)

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Dzięki współpracy z naszymi zaufanymi partnerami z Niemiec, Austrii i Holandii codziennie oferujemy Wam atrakcyjne i zróżnicowane oferty pracy w następujących branżach:
- produkcyjnej
- sanitarnej
- metalowej
- przemysłowej
- elektrycznej
- budowlanej
- stolarskiej
- samochodowej
ImpactJob daje Wam gwarancję legalnej i bezpiecznej pracy za granicą, a w razie jakichkolwiek problemów, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

GWARANTUJEMY CI:
- ZAWSZE legalne i bezpieczne oferty pracy w Austrii, Niemczech i Holandii.
- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą.
- Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie, odprowadzane składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne, prawo do urlopu i innych świadczeń)
- Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Zanim zaakceptujesz ofertę, zawsze przedstawiamy Ci proponowane warunki finansowe. To Ty decydujesz, czy dane zlecenie Ci odpowiada.
- Zakwaterowanie. W impactJob wiemy, że to jeden z najważniejszych aspektów związanych z wyjazdem za - granicę. Dlatego współpracujemy wyłącznie z Pracodawcami, którzy organizują zakwaterowanie dla pracowników. Przed wyjazdem zawsze podajemy szczegóły dotyczące oferty, w tym adres oraz koszt zakwaterowania, tak by po przyjeździe nic Cię nie zaskoczyło.
- Pomoc w przygotowaniu dokumentów. ? Masz problem z napisaniem CV w języku niemieckim? Nie musisz tego robić. W impactJob wszystkim się zajmiemy!
- Pomoc w organizacji wyjazdu. Masz problem z organizacją transportu? Żaden kłopot, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego połączenia.
- Stałą opiekę impactJob. Doskonale wiemy, że stały kontakt z firmą oraz szybka reakcja w razie ewentualnych problemów są dla Ciebie bardzo ważne. Dlatego konsultanci impactJob zawsze są do Twojej dyspozycji.

informacje o firmie

Godziny otwarcia
9.00-17.30
Adres
ul. 29 Listopada 9
Miejscowość
32-050 Skawina

dane kontaktowe

Telefon
500748571
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.impactjob.eu
reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij