Czwartek, 20 wrzesień 2018, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 66%
pogodnie
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
pogodnie
20°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
20°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 73%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 61%

katalog firm » Gabinety

Gabinety Podologiczne (numer: K04657)

Gabinety Podologiczne:
Właściciel mgr Jolanta Skuta - Specjalista Podolog
Nowy Targ ul.Szaflarska 93c
Zakopane ul.Sienkiewicza 3
Nazywam się Jolanta Skuta. Swoją przygodę z podologią rozpoczęłam w 2014 roku, kiedy to podczas pobytu w Anglii widziałam jak panie podolog przyjeżdżają do pacjentów i opiekują się stopami osób nie mogących pomóc sobie w tym zakresie. Po powrocie do Polski zdobywałam doświadczenie w renomowanych gabinetach podologicznych co postanowiłam udokumentować zdobywając wiedzę praktyczną i teoretyczną na 120 godzinnym szkoleniu dla podologów w Warszawie. Pracę tę traktuję poważnie tym bardziej, że jestem również pielęgniarką z wyższym wykształceniem więc opieka nad pacjentami z grupy ryzyka (cukrzycy, pacjenci po udarach) nie są mi obcy. Ukończyłam także półroczny kwalifikacyjny kurs pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego i lubię opiekować się stopami pacjentów osób starszych, chętnie jeżdżę do domu klientów którzy nie mają możliwości pójść do gabinetu np. osoby obłożnie chore, samotne, mamy z małymi dziećmi czy zwyczajnie osoby które wolą mieć taki zabieg wykonany w swoim zaciszu domowym. Ukończyłam również w Krakowie kurs ?Psychologiczne aspekty opieki nad pacjentem? dzięki któremu mogę pomóc także pacjentom mającym problemy natury psychologicznej. Zdobyłam też wykształcenie wyższe pedagogiczne dlatego nie sprawia mi kłopotu praca z dziećmi co więcej jest to dla mnie przyjemność tym bardziej, że wychowałam czterech synów.
Praca ta jest także moją pasją dlatego śledzę na bieżąco wszelkie nowinki związane z tą profesją. Staram się uczestniczyć w kongresach czy wykładach dzięki którym mam kontakt z innmi profesjonalistami w tej dziedzinie oraz mogę poszerzać zakres moich usług.

informacje o firmie

Adres
Szaflarska 93c
Miejscowość
34-400 Nowy Targ

dane kontaktowe

Telefon
531 467 974
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.stopypodhale.pl

zdjęcia

reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij