motoryzacja

Nowa Skoda Octavia już w produkcji, w Polsce pojawi się z początkiem roku (zdjęcia)

22.12.2012 00:14 / komentarze: 9 / czytaj więcej

Octavia to najważniejszy z produktów marki, który wciąż bije rekordy popularności i jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce od 2009 roku. Debiut trzeciej generacji samochodu stanowi ze zrozumiałych względów duże wydarzenie.

5. Rajdowa WOŚP: Steinhof na liście Gości, ruszyły aukcje internetowe

21.12.2012 23:38 / czytaj więcej

Organizatorzy 5. Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim ślą kolejne ciekawe informacje dotyczące imprezy. Na liście Gości, z którymi można będzie jeździć w niedzielę, 13 stycznia, znalazł się utytułowany kierowca wyścigowy – Maciej Steinhof.

5.Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim - nowości na listach zgłoszeń

17.12.2012 23:02 / czytaj więcej

Od kilku dni aktualizowana jest lista zgłoszeń Gości, którzy będą uczestniczyć w „rajdowym taxi”, czyli głównej atrakcji 5. Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim. Lista liczy już 15 pozycji, wśród nich są reprezentanci wyścigów górskich, rajdów samochodowych i driftu. Dzisiaj także ruszył termin zgłoszeń do amatorskich zawodów samochodowych.

Ruszyły przygotowania do 5. Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim

13.12.2012 20:55 / czytaj więcej

Grupa PolskieRajdy.pl oraz Automobilklub Południowy zapraszają na piątą edycję sportowej imprezy, z której cały dochód przeznaczony zostanie na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Sama impreza to wspaniała rozrywka, możliwość przeżycia niezapomnianych chwil i przede wszystkim - pomoc dla potrzebujących.

Premiera Volkswagena Polo R WRC w Monaco - czy koncern powtórzy rajdowy sukces Audi Quattro z lat 80tych?

11.12.2012 23:10 / czytaj więcej

Choć stojący na czele Volkswagen motorsport Jost Capito twierdzi, że sukces tuż po debiucie jest niemal nieosiągalny to naszym zdaniem VW będzie jednym z najmocniejszych graczy w zbliżającym się sezonie. Dlaczego? VW dysponuje znakomitymi kierowcami i pilotami ale ma również odpowiedni budżet oraz silnych partnerów.

„Uważaj bo rodzice mogą obciąć już nie tylko kieszonkowe ale i prędkość w samochodzie” - czyli debiut systemu MyKey w samochodach marki Ford

04.12.2012 21:33 / komentarze: 4 / czytaj więcej

Wraz z nowym Fordem Fiestą w Europie debiutuje system inteligentnego programowalnego kluczyka MyKey, który umożliwia poprawę bezpieczeństwa młodych kierowców poprzez wprowadzenie kontroli rodzicielskiej.

Adam w rajdach, czyli Opel wraca do sportu samochodowego.

30.11.2012 20:11 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Nie da się ukryć, że Opel ma na swoim koncie wiele sukcesów w sporcie samochodowym. Choć w Polsce najbardziej pamiętamy pierwsze generacje Opla Astry z pucharu PZM to Największe osiągnięcia miały miejsce w latach osiemdziesiątych za sprawą tylnonapędowych modeli Ascona i Manta oraz świetnych kierowców jak jak Walter Röhl, czy Ari Vatanen.

Pieprzak najlepszy w przeprawowych rajdach

25.11.2012 14:23 / komentarze: 5 / czytaj więcej

Oskar Pieprzak był mistrzem Polski w unihokeju, reprezentantem kraju. Z ojcem tworzyli podwaliny pod nową dyscyplinę sportu na Podhalu. Drużyna z ulicy zrobiła furorę i wynik, który się śmiałkom nie marzył. Z unihokejem nie zerwał, mimo groźnej kontuzji oka. Gra w amatorskiej lidze, ale przy okazji zapałał miłością do ekstremalnego sportu – wyścigów na quadach.

Skoda Favorit obchodzi swoje 25-lecie

20.11.2012 20:39 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Dwadzieścia pięć lat temu można było składać pierwsze zamówienia na nowy model Skody z nadwoziem od samego Bertonego. W 1988 roku okazało się, że chętnych na Favorit-kę było znacznie więcej niż oczekiwano a klienci musieli czekać na samochód nieraz ponad rok.

Błażusiak mistrzem Ameryki

18.11.2012 14:44 / komentarze: 10 / czytaj więcej

By określić geniusz Tadeusza Błażusiaka statystycy muszą przekopać się przez opasłe tomy historii rajdów motocyklowych i sięgnąć hen w daleką przeszłość, kiedy to zawody były transmitowane przez radio, a dziennikarze wysyłali do redakcji nie e-maile, a teleksy.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 45 ] następna | ostatnia
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij