motoryzacja

Skoda Favorit obchodzi swoje 25-lecie

20.11.2012 20:39 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Dwadzieścia pięć lat temu można było składać pierwsze zamówienia na nowy model Skody z nadwoziem od samego Bertonego. W 1988 roku okazało się, że chętnych na Favorit-kę było znacznie więcej niż oczekiwano a klienci musieli czekać na samochód nieraz ponad rok.

Błażusiak mistrzem Ameryki

18.11.2012 14:44 / komentarze: 10 / czytaj więcej

By określić geniusz Tadeusza Błażusiaka statystycy muszą przekopać się przez opasłe tomy historii rajdów motocyklowych i sięgnąć hen w daleką przeszłość, kiedy to zawody były transmitowane przez radio, a dziennikarze wysyłali do redakcji nie e-maile, a teleksy.

Jak za dawnych lat

31.10.2012 12:02 / czytaj więcej

Sezon w motocyklowych rajdach obserwowanych dobiegł końca. Zakończenie sezonu odbyło się we Wrocławiu, podczas trzeciej rundy strefy południowo –zachodniej. Wzięli w niej udział motocykliści AMK Gorce Nowy Targ i już tradycyjnie zdominowali imprezę.

Krośnica Podłazie: Mistrzostwa o Puchar Gorc (zdjęcia)

30.10.2012 11:57 / komentarze: 2 / czytaj więcej

W Krośnicy rozegrane zostały doroczne zawody motocrossowe w randze Międzynarodowych Mistrzostw o Puchar Gorc. Zawodnicy wystartowali w kilku kategoriach - osobno sklasyfikowano kobiety. Trasa była wymagająca, a dodatkowo utrudnił ją świeży śnieg.

Geniusz Błażusiaka

28.10.2012 16:14 / czytaj więcej

Idaho Center w Boise, przy wypełnionej po brzegi widowni, było świadkiem pasjonującego ścigania się i wielu niespodzianek podczas szóstej rundy mistrzostw Ameryki w EnduroCrossie. Już tradycyjnie, bezkonkurencyjny okazał się nowotarżanin Tadeusz Błażusiak.

Marcinów – "król polowania"

26.10.2012 11:10 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Gabriel Marcinów wybierał się na tegoroczne polowanie nie licząc na okazały łów. Potraktował wyprawę jako jedną z form rozrywki, a tymczasem z każdej wracał z łupem i na końcu okrzyknięto go "królem polowania".

III Wielki Wyścig o Puchar Toru MKS GORCE Kamienica (zdjęcia i film)

24.10.2012 23:54 / czytaj więcej

Już po raz trzeci na torze MKS GORCE Kamienica gościli zawodnicy z całej Polski, startujący w zawodach krajowych jak i międzynarodowych. Tor znajduję się na zboczu góry, z którego widok rozciąga się na całą Kamienicę. Ma on specyficzny wygląd dzięki wykorzystaniu naturalnych wzniesień terenu. Trasa przejazdu, wynosi około 1500 metrów.

Na Błażusiaka nie ma mocnych

21.10.2012 14:17 / komentarze: 2 / czytaj więcej

Tadeusz Błażusiak znowu szaleje. Minionej nocy wygrał kolejną eliminację mistrzostw Ameryki i jest coraz bliżej odniesienia kolejnego triumfu w tej imprezie. Zwiększył przewagę nad rywalami do 36 punktów. Amerykańscy dziennikarze zachwycają się jego jazdą. Brakuje im już przymiotników, by określić jego geniusz.

Rewelacyjny Łabuda

16.10.2012 09:45 / komentarze: 6 / czytaj więcej

W ostatni weekend, w Suwałkach, odbyła się IX i X runda mistrzostw Polski w enduro. Z naszego regionu na drugim końcu Polski wystartował Krzysztof Łabuda, mieszkaniec Lasku. Po raz pierwszy wziął udział w tego typu zawodach i okazał się ich rewelacją.

II Puchar GP KART zdobywa Mateusz Konieczko (zdjęcia)

15.10.2012 12:29 / komentarze: 4 / czytaj więcej

W sobotę na Torze Kartingowym w Nowym Targu stawiło się 4. najlepszych zawodników dotychczasowych wyścigów o Puchar GP KART. Robert Tarnowski z Szymonem Szymańskim walczyli o III miejsce na podium. Lepszym kierowcą okazał się Szymon. Wszyscy jednak oczekiwali na finał.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 44 ] następna | ostatnia
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij