motoryzacja
08.07.2014, 19:54

Groźba bojkotu?

- To, że mistrzostwa świata i Europy jedzie się bez zatrzymywania na odcinkach, to niech tam będzie. Chłopy jeżdżą tam „grubo”, ale u nas nie ma to sensu, bo my się bawimy. Zawody tracą na widowiskowości. To jest mordowanie triala – mówi aktualny wicemistrz Polski Gabriel Marcinów.

07.07.2014, 21:28

Kapelusze z głów

Tradycyjnie już nowotarscy trialowcy dominowali w kolejnych dwóch rundach mistrzostw Polski, które rozegrane zostały w Krzeszowicach. Klub AMK Gorce nie miał sobie równych w klasyfikacji drużynowej. Tak na prawdę po czterech eliminacjach niemal pewne jest, że kolejny raz zostanie drużynowym mistrzem Polski. Konkurencja słabo przędzie.

01.07.2014, 23:30

Oskar szybszy od seniorów (zdjecia)

- Juniorzy tworzą liczniejszą i mocniejszą grupę niż seniorzy w klasie open. W biegu kwalifikacyjnym ja i Emil Juszczak wykręcaliśmy zdecydowanie lepsze czasy. Najszybsze nasze okrążenie wyniosło 44 sekundy, oni potrzebowali 55 sekund – mówi Oskar Kaczmarczyk.

24.06.2014, 08:22

Opel Astra GTC: mocny i supercichy diesel w cenie promocyjnej od 85 750 zł (artykuł sponsorowany)

Rüsselsheim. Premiera supercichego diesla w Astrze GTC: teraz nasze sportowe kompaktowe coupé może być napędzane również całkiem nowym silnikiem CDTI 1.6, który nie tylko wyróżnia się dużą mocą, ale jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. W ten sposób nowa jednostka o mocy 100 kW/136 KM i maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm staje się dostępna dla całej gamy modeli Astra.

17.06.2014, 21:17

Kolejny znakomity występ Oskara Kaczmarczyka (zdjęcia)

- Nie ukrywamy, iż podążamy śladami Tadka Błażusiaka. To będzie rok próby w superenduro i zobaczymy co się będzie działo. Po dobrym występie w Łodzi dwie firmy chcą nas wspierać. W trialu jest coraz gorzej, nie ma wsparcia PZMot na wyjazdy zagraniczne, a kiszenie się we własnym sosie nie podnosi umiejętności - mówi Przemysław Kaczmarczyk.

17.06.2014, 16:03

Złoty Błażusiak

- Nie miałem wyjścia, musiałem dać z siebie wszystko. Ścigaliśmy się zaciekle, walka toczyła się o każdy centymetr toru. Byłem w tym najlepszy. Jestem bardzo szczęśliwy. To czwarty złoty krążek X Games w mojej kolekcji. Powieszę go na ścianie – śmieje się szczęśliwy Tadeusz Błażusiak.

13.06.2014, 19:20

Wspaniałe rozpoczęcie sezonu przez Oskara Kaczmarczyka

Siedemnastoletni sportowiec z Nowego Targu, reprezentujący klub motocyklowy AMK „Gorce” zajął drugie miejsce w początkowych rundach Mistrzostw Polski Trial.

09.06.2014, 11:34

Wskoczyć na wyższy poziom

Kamienie, ogromne opony, bale drzew – to elementy, z których były zbudowane przeszkody pierwszej i drugiej rundy mistrzostw Polski w trialu motocyklowym rozgrywanym w Nowym Targu. Blisko 50 jeźdźców zmagało się z sekcjami, kurzem i upałem.

26.05.2014, 14:10

Nowy Opel Meriva: maksymalnie komfortowy lider segmentu użytkowników 50+ (artykuł sponsorowany)

Rüsselsheim. Nowa Meriva jest zmodernizowana, oszczędniejsza, atrakcyjniejsza i bardziej komfortowa niż poprzednia. Prezentuje się świetnie zarówno z zewnątrz, jak i w środku, dzięki czemu cieszy się powodzeniem klientów w każdym wieku.

14.05.2014, 18:06

Show Car - cykl szkoleń dla mechaników (zdjęcia)

Inter Cars w Nowym Targu wspólnie z firmą Forcar zorganizował Show Car- czyli cykl szkoleń dla mechaników. Zajęcia odbywały się w specjalnie przystosowanej ciężarówce Show Car wyposażonej w multimedialną salę wykładową

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 54 ] następna | ostatnia
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij