motoryzacja

Trial w stylu country. Nowotarżanie potwierdzili dominację

08.08.2012 14:57 / komentarze: 2 / czytaj więcej

Nowotarżanie zdominowali VII i VIII rundę Mistrzostw Polski oraz III i IV rundę Pucharu MACEC Federacji Motocyklowych Państw Europy Wschodniej w trialu motorowym. Zawody rozegrano w weekend na torze treningowym klubu AMK Gorce w Nowym Targu.

Ford Focus z silnikiem o pojemności 1 litra – czy to ma sens? (zdjęcia i film)

02.08.2012 19:27 / komentarze: 7 / czytaj więcej

Tuż przed wakacjami mieliśmy okazję sprawdzić jak jeździ Ford Focus z silnikiem o pojemności zaledwie 999ccm3. Po naszych dotychczasowych doświadczeniach z Focusem oraz benzynowymi silnikami z rodziny EcoBoost nie wątpiliśmy w inżynierów Forda, ale nie byliśmy też do końca przekonani, czy tak mały silnik poradzi sobie w Focusie.

W III Orawskim Rajdzie Motocyklowym wzięło udział ponad 250 maszyn (zdjęcia)

31.07.2012 21:09 / komentarze: 1 / czytaj więcej

ORAWA. Prezydent GM "ORAWA" nie kryje zadowolenia podsumowując Orawski Rajd Motocyklowy. W tym roku na Orawę przyjechało ponad 250 motocykli. Parada poprowadzona z Jabłonki przez Lipnicę Małą, Lipnicę Wielką, Jabłonkę, Zubrzycę Dolną i Górną zrobiła na widzach spore wrażenie.

Mularczyk drugi na Samochodowych Mistrzostwach Polski

21.07.2012 22:40 / czytaj więcej

Kolejny start w GSMP i kolejny dobry wynik. Podczas dzisiejszej IX rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Marek Mularczyk uplasował się na drugim miejscu w klasie A-1600.

Oleksowicz chce wrócić do Estonii (zdjęcia)

21.07.2012 22:35 / czytaj więcej

Licznie obsadzony Rajd Estonii dobiegł końca. Do mety tych zawodów dotarło także Subaru Impreza N12 w barwach zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR. Kierowca – Maciej Oleksowicz i pilotka – Maja Szpotańska zameldowali się na trzecim miejscu w klasie E12 oraz 27 w klasyfikacji generalnej rajdu.

Mularczyk znów na trasie GSMP

20.07.2012 19:00 / czytaj więcej

LIMANOWA. W najbliższy weekend rozegrana zostanie IX i X runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie znów zobaczymy Marka Mularczyka, dla którego będzie to okazja do dobrej zabawy oraz treningu przed Rajdem Rzeszowskim.

AMK Gorce znów triumfuje na podium Trialowych Mistrzostw (zdjęcia)

19.07.2012 17:32 / komentarze: 5 / czytaj więcej

W poprzedni weekend w Ochotnicy Górnej odbyły się zawody Mistrzostw i Pucharu Polski w Trialu. Przepiękna pogoda, niczym nie zapowiadana piątkowym deszczem, zgromadziła na starcie Gorczańskiego Rajdu całą śmietankę Polskiego trialu.

Chevrolet Cruze Kombi - idealny dla rodziny oraz indywidualistów prowadzących aktywny tryb życia (artykuł sponsorowany)

19.07.2012 09:05 / czytaj więcej

Chevrolet Cruze, który zadebiutował na rynku w 2009 roku, jest najbardziej popularnym modelem marki na świecie. Do końca pierwszego kwartału 2012 roku sprzedał się w liczbie ponad 1,3 mln egzemplarzy. Dzięki wprowadzeniu wersji kombi do europejskiej gamy, Chevrolet zaoferuje samochód, który spełni oczekiwania rodzin i klientów prowadzących aktywny tryb życia.

Przeprawowy Puchar Polski - I runda w relacji Oskara Pieprzaka

18.07.2012 17:05 / czytaj więcej

Nowotarżanin Oskar Pieprzak wystartował w I rundzie Przeprawowego Puchar Polski ATV, który rozegrano w okolicach poligonu w Biedrusku koło Poznania. Na starcie stanęło 88 quadów z całego kraju, a także ekipa z zagranicy.

Nowotarżanie zdominowali 5 i 6 rundę trialowych Mistrzostw Polski w Ochotnicy

16.07.2012 21:29 / komentarze: 3 / czytaj więcej

Bardzo dobrze wypadli nowotarżanie w 5 i 6 rundzie mistrzostw Polski w trialu, które w weekend odbyły się w Ochotnicy Górnej. Najlepszym z Polaków był Gabriel Marcinów (Gas Gas), który musiał uznać wyższość tylko Czecha Jizi Svobody (Gas Gas) plasując się dwukrotnie na drugim miejscu, podobnie było z Michałem Łukaszczykiem (Sherco) - trzeci w sobotę i niedzielę.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 42 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij