motoryzacja

Skandynawska bajka

27.08.2013 12:01 / czytaj więcej

Trzech nowotarskich trialowców uczestniczyło w dwóch rundach mistrzostw Europy w Skandynawii. W ośrodkach sportowych, które są marzeniem polskich sportowców. – Były jak z bajki – powiedział Oskar Kaczmarczyk.

Złoty „Taddy”

06.08.2013 00:34 / komentarze: 12 / czytaj więcej

Los Angeles tradycyjnie jest już miejscem finałowych zawodów X-Games w Endurocrossie. My znowu mamy powody do radości, gdyż nasz ekspertowy motocyklista, Tadeusz Błażusiak sięgnął po złoty medal.

Mistrzostwo na wyciągnięcie dłoni

06.08.2013 00:31 / komentarze: 1 / czytaj więcej

W nadmorskiej miejscowości Malechowo rozegrano siódmą i ósmą rundę mistrzostw Polski w enduro. Po sześciu dotychczas rozegranych wyścigach w klasyfikacji generalnej mistrzostw w klasie Junior prowadzi nasz przedstawiciel Krzysztof Łabuda, pochodzący z Lasku.

Mężczyźni na mechanicznych rumakach (zdjęcia)

05.08.2013 23:57 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Nowy Targ był miejscem rozgrywania dziewiątej i dziesiątej eliminacji mistrzostw Polski w ramach 68. Rajdu Tatrzańskiego oraz trzeciej i czwartej rundy Pucharu MACEC w motocyklowym trialu. Pogoda – wspaniała, las, górskie wniesienia, potoki, piękne widoki. Trudno wyobrazić sobie dysonans spowodowany wdarciem się „brutalnego” sportu motocyklowego w ten układ spokoju.

Parada motocykli ulicami Nowego Targu i koncerty zespołów Country (zdjęcia)

05.08.2013 22:49 / komentarze: 2 / czytaj więcej

NOWY TARG. Rozgrywanym w rejonie Długie Polany Zawodom Mistrzostw Polski Puchar MACEC „TRIAL” federacji motocyklowych państw Europy Wschodniej towarzyszyła m. in. parada motocykli oraz zawodników ulicami miasta na trasie Kowaniec – Rynek.

Stare samochody w Rabce-Zdroju i Nowym Targu (zdjęcia)

05.08.2013 14:58 / czytaj więcej

W niedzielę w Rabce-Zdroju odbył się I Rabczański Zlot Samochodów Zabytkowych. W zlocie wzięło udział 28 samochodów. Uczestnicy imprezy najpierw zaprezentowali swoje auta przed publicznością w amfiteatrze, a następnie udali się na przejażdżkę do Nowego Targu.

IV Orawski Rajd Motocyklowy (zdjęcia)

04.08.2013 21:53 / komentarze: 6 / czytaj więcej

Zakończył się zorganizowany przez Grupę Motocyklową "Orawa" IV Orawski Rajd Motocyklowy. Uczestnicy przejechali trasę z Jabłonki do Zubrzycy Górnej przez Lipnicę Wielką, Lipnicę Małą, Jabłonkę i Zubrzycę Dolną.

IV Rajd Orawski - zapowiedź

01.08.2013 20:37 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Grupa Motocyklowa "Orawa" zaprasza do wzięcia udziału w IV Orawskim Rajdzie Motocyklowym, który odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia.

Trial 2013 - zapowiedź

28.07.2013 00:18 / komentarze: 1 / czytaj więcej

NOWY TARG. W pierwszy weekend sierpnia w rejonie Długiej Polany rozegrana zostanie IX i X Runda Mistrzostw Polski oraz II i IV Runda Pucharu MACEC. Zmagania sportowe połączone będą z koncertami organizowanymi na płycie Rynku.

Zakończenie I Tatrzańskiego Zlotu Świętego Krzysztofa (zdjęcia)

27.07.2013 23:50 / komentarze: 6 / czytaj więcej

NOWY TARG. Na zakończenie I Tatrzańskiego Zlotu Świętego Krzysztofa uczestnicy spotkania wzięli udział we Mszy Świętej polowej połączonej z poświęceniem pojazdów mechanicznych. Po uroczystościach religijnych - na nowotarskim lotnisku zorganizowany został Piknik Rodzinny.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 50 ] następna | ostatnia
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij