motoryzacja

Parada zabytkowych samochodów ulicami Zakopanego (zdjęcia)

05.05.2013 11:37 / komentarze: 3 / czytaj więcej

ZAKOPANE. Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych przejechali ulicami Zakopanego - od Wielkiej Skoczni, Krupówkami na plac przez Urzędem Miasta. Samochodom towarzyszyła jadący na platformie zespół dixielandowy "Leliwa Jazz Band".

Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych zatrzymali się w Białce Tatrzańskiej (zdjęcia)

02.05.2013 20:10 / komentarze: 4 / czytaj więcej

Uczestnicy organizowanego już po raz trzynasty przez Tatrzański Klub Motoryzacyjny w Zakopanem - Zlotu Pojazdów Zabytkowych dotarli do Białki Tatrzańskiej.

AMK”GORCE’ Nowy Targ zaprasza na zawody motocyklowe SUPERENDURO

02.05.2013 14:18 / czytaj więcej

NOWY TARG. W sobotę 11 maja po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w Nowym Targu - rozegrana zostanie I Runda Pucharu Polski oraz I Runda Mistrzostw Polski w SuperEnduro. Start godz.10.00.

Zbliża się XIII Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

21.04.2013 17:46 / komentarze: 12 / czytaj więcej

Po raz trzynasty Tatrzański Klub Motoryzacyjny w Zakopanem organizuje Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zloty te cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem mediów i publiczności, od lat uczestniczą w nich przedstawiciele polskich środowisk kolekcjonerskich z całego kraju oraz goście międzynarodowi m.in. z Czech, Słowacji i Niemiec.

Złoty Błażusiak

19.04.2013 22:31 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Złota passa Tadeusza Błażusiaka trwa. Po raz kolejny rozprawił się z konkurencją. Po cudownym zwycięstwie w mistrzostwach świata, pustynnej przygodzie w pierwszym swoim starcie w rajdach terenowych, przyszła kolej na wygranie X-Games, w krainie siódmego cudu świata. Nowotarżanin zdaniem komentatorów ESPN America był ósmym cudem świata.

Rozwalił quad i wygrał

18.04.2013 22:50 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM zyskuje coraz to większą rangę. W miniony weekend quadowcy wyznaczyli sobie spotkanie w Stężnicy. Na starcie stanęło 140 załóg w dwóch klasach Adventure Open i Extreme, a wśród nich nowotarżanin Oskar Pieprzak, który w drugiej klasie okazał się najlepszy.

Po białym piasku

12.04.2013 20:51 / czytaj więcej

Pustynny rajd Abu Dhabi Desert Challenge dobiegł końca. Trasa rajdu podzielona była na pięć części i prolog, o łącznej długości prawie dwa tysiące kilometrów. W pustynnej próbie po raz pierwszy uczestniczył wielokrotny mistrz świata w SuperEnduro, nowotarżanin Tadeusz Błażusiak.

Spotkanie z wielbłądem

10.04.2013 22:31 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Wszyscy nasi reprezentanci przyjechali na metę trzeciego etapu, liczącego 413 km na miejscach w czołówce stawki. Jakub Przygoński wygrał etap z czasem 3:37.16, a siódmy w klasyfikacji mistrzostw świata był Tadeusz Błażusiak.

Tadeusz Błażusiak - mogę szybciej jechać

09.04.2013 21:17 / czytaj więcej

- Nie był to łatwy etap. Przecież cały czas się uczę nieznanych mi dotąd rzeczy, w nowej dla mnie dyscyplinie. Na szczęście jechałem za Kubą Przygońskim, który przecierał szlak na otwartej przestrzeni - mówi debiutant na pustynnej trasie, Tadeusz Błażusiak.

Burza piaskowa komplikuje start

08.04.2013 16:33 / czytaj więcej

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystartował Puchar Świata w rajdach terenowych, pierwsza runda rywalizacji. W Abu Dhabi Desert Challenge wystartowało dziesięcioro Polaków, a wśród nich nowotarżanin Tadeusz Błażusiak.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 47 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij