motoryzacja

„Masakra” Tanvaldzie

03.06.2013 23:28 / czytaj więcej

W czeskim Tanvaldzie rozegrano pierwszą eliminację mistrzostw Europy w trialu motocyklowym. Po raz pierwszy Europa wystartowała z nowymi zasadami, czyli jazdą non stop na odcinkach specjalnych. Z nowymi regułami zmierzył się aktualny mistrz Polski, reprezentant AMK Gorce Nowy Targ – Gabriel Marcinów.

Łabuda na „pudle”

27.05.2013 22:07 / komentarze: 3 / czytaj więcej

Endurowcy rozpoczęli bitwę o medale mistrzostw Polski. W miniony weekend startowali w Wałbrzychu, w pierwszej i drugiej eliminacji. Mistrzostwa składają się z sześciu podwójnych rund. Świetnie w klasie Junior zaprezentował się mieszkaniec Lasku, Krzysztof Łabuda. Po dwóch rundach zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 31 punktów. O sześć „oczek” wyprzedza go Jakub Kucharski.

Marcinowa wyścig z czasem (zdjęcia)

27.05.2013 22:04 / czytaj więcej

Mistrzostwa Polski w motocyklowym trialu wystartowały. Dwie pierwsze rundy rozegrano w Bytomiu. Już tradycyjnie zdominowali zawody motocykliści AMK Gorce Nowy Targ. Co prawda w grupie najmocniejszej najlepszy okazał się Czech Jiři Svoboda, jeżdżący w barwach Sparty Wrocław, ale kolejne miejsca przypadły nowotarżanom.

I Ogólnopolski zlot członków Klubu VolvoPasja.pl w Pieninach (zdjęcia)

26.05.2013 14:06 / komentarze: 6 / czytaj więcej

SZCZAWNICA. W ten weekend do Pienin zjechali właściciele i pasjonaci samochodów Volvo z niemal całego kraju. Najwięcej, bo 11 samochodów znanej na całym świecie marki, pochodziło z Oławy, siedziby i organizatora zlotu - Klubu VolvoPasja.pl.

Wypadek Błażusiaka

21.05.2013 14:45 / komentarze: 7 / czytaj więcej

Najlepszy motocyklista świata, Tadeusz Błażusiak wziął udział w kolejnej wielkiej imprezie. Po zwycięstwie w X-Games w Brazylii, tym razem impreza tego typu przeniosła się do Barcelony i miała rekordową oglądalność. Na stadionie zasiadło 35 tysięcy widzów!

Mistrzostwa Polski w SuperEnduro. Naśladowcy Błażusiaka (zdjęcia)

12.05.2013 12:31 / komentarze: 8 / czytaj więcej

- Jak skakał Małysz, to wszyscy chcieli skakać. Jak Tadek Błażusiak odnosił sukcesy w trialu, to wysyp tri alowców był taki jak grzybów po deszczu. Teraz Tadziu robi furorę w SuperEnduro, to wielu próbuje swych sił w tej konkurencji. Rzec można, że była Małyszomania, a teraz jest Błażusiakomania – mówi Jan Topa, działacz AMK Gorce.

Parada zabytkowych samochodów ulicami Zakopanego (zdjęcia)

05.05.2013 11:37 / komentarze: 3 / czytaj więcej

ZAKOPANE. Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych przejechali ulicami Zakopanego - od Wielkiej Skoczni, Krupówkami na plac przez Urzędem Miasta. Samochodom towarzyszyła jadący na platformie zespół dixielandowy "Leliwa Jazz Band".

Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych zatrzymali się w Białce Tatrzańskiej (zdjęcia)

02.05.2013 20:10 / komentarze: 4 / czytaj więcej

Uczestnicy organizowanego już po raz trzynasty przez Tatrzański Klub Motoryzacyjny w Zakopanem - Zlotu Pojazdów Zabytkowych dotarli do Białki Tatrzańskiej.

AMK”GORCE’ Nowy Targ zaprasza na zawody motocyklowe SUPERENDURO

02.05.2013 14:18 / czytaj więcej

NOWY TARG. W sobotę 11 maja po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w Nowym Targu - rozegrana zostanie I Runda Pucharu Polski oraz I Runda Mistrzostw Polski w SuperEnduro. Start godz.10.00.

Zbliża się XIII Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

21.04.2013 17:46 / komentarze: 12 / czytaj więcej

Po raz trzynasty Tatrzański Klub Motoryzacyjny w Zakopanem organizuje Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zloty te cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem mediów i publiczności, od lat uczestniczą w nich przedstawiciele polskich środowisk kolekcjonerskich z całego kraju oraz goście międzynarodowi m.in. z Czech, Słowacji i Niemiec.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 48 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij