motoryzacja

II Moto – Rodeo w starym kamieniołomie w Malinowie (zdjęcia)

30.09.2013 20:47 / komentarze: 5 / czytaj więcej

SZCZAWNICA. Dwunastu zawodników ze Szczawnicy, Tylmanowej, Piwnicznej i Zakopanego wystartowało w II Zawodach Moto – Rodeo, które odbyły się w minioną niedzielę na torze nieczynnego już kamieniołomu w Malinowie. Zawody zorganizował Motorowy Klub Sportowy „Moto – Pasja” ze Szczawnicy.

IV Wielki Wyścig o Puchar Toru MKS Gorce Kamienica

17.09.2013 21:53 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Motorowy Klub Sportowy Gorce zaprasza wszystkich miłośników sportów motorowych na IV Wielki Wyścig o Puchar Toru MKS Gorce Kamienica. Jest to impreza o charakterze integracyjnym.

XI Wielka Beskidzka Eskapada Aut Zabytkowych i Kultowych

06.09.2013 11:23 / czytaj więcej

W dniach 28 i 29 września 2013 roku, częściowo na terenie powiatu nowotarskiego, odbędzie się XI Wielka Beskidzka Eskapada Aut Zabytkowych i Kultowych.

Nie było mocnych na niego

03.09.2013 21:38 / komentarze: 2 / czytaj więcej

W Romanówce koło Siemiatycz, a nie w Kielcach, jak było zaplanowane w kalendarzu PZM, odbyła się IX i X runda mistrzostw Polski Enduro. Krzysztof Łabuda z Lasku powrócił z niej z mistrzowską koroną na głowie, mimo iż do zakończenia czempionatu pozostały jeszcze dwie rundy. Po prostu nie było mocnych na niego.

Skandynawska bajka

27.08.2013 12:01 / czytaj więcej

Trzech nowotarskich trialowców uczestniczyło w dwóch rundach mistrzostw Europy w Skandynawii. W ośrodkach sportowych, które są marzeniem polskich sportowców. – Były jak z bajki – powiedział Oskar Kaczmarczyk.

Złoty „Taddy”

06.08.2013 00:34 / komentarze: 12 / czytaj więcej

Los Angeles tradycyjnie jest już miejscem finałowych zawodów X-Games w Endurocrossie. My znowu mamy powody do radości, gdyż nasz ekspertowy motocyklista, Tadeusz Błażusiak sięgnął po złoty medal.

Mistrzostwo na wyciągnięcie dłoni

06.08.2013 00:31 / komentarze: 1 / czytaj więcej

W nadmorskiej miejscowości Malechowo rozegrano siódmą i ósmą rundę mistrzostw Polski w enduro. Po sześciu dotychczas rozegranych wyścigach w klasyfikacji generalnej mistrzostw w klasie Junior prowadzi nasz przedstawiciel Krzysztof Łabuda, pochodzący z Lasku.

Mężczyźni na mechanicznych rumakach (zdjęcia)

05.08.2013 23:57 / komentarze: 1 / czytaj więcej

Nowy Targ był miejscem rozgrywania dziewiątej i dziesiątej eliminacji mistrzostw Polski w ramach 68. Rajdu Tatrzańskiego oraz trzeciej i czwartej rundy Pucharu MACEC w motocyklowym trialu. Pogoda – wspaniała, las, górskie wniesienia, potoki, piękne widoki. Trudno wyobrazić sobie dysonans spowodowany wdarciem się „brutalnego” sportu motocyklowego w ten układ spokoju.

Parada motocykli ulicami Nowego Targu i koncerty zespołów Country (zdjęcia)

05.08.2013 22:49 / komentarze: 2 / czytaj więcej

NOWY TARG. Rozgrywanym w rejonie Długie Polany Zawodom Mistrzostw Polski Puchar MACEC „TRIAL” federacji motocyklowych państw Europy Wschodniej towarzyszyła m. in. parada motocykli oraz zawodników ulicami miasta na trasie Kowaniec – Rynek.

Stare samochody w Rabce-Zdroju i Nowym Targu (zdjęcia)

05.08.2013 14:58 / czytaj więcej

W niedzielę w Rabce-Zdroju odbył się I Rabczański Zlot Samochodów Zabytkowych. W zlocie wzięło udział 28 samochodów. Uczestnicy imprezy najpierw zaprezentowali swoje auta przed publicznością w amfiteatrze, a następnie udali się na przejażdżkę do Nowego Targu.

pierwsza | poprzednia [ strona: 15 / 50 ] następna | ostatnia
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij