Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.04.2016, 19:20 | czytano: 2998

Nowotarscy Motocykliści - oficjalne rozpoczęcie sezonu (zdjęcia)

Na XIII Zlocie Motocyklowym w Częstochowie jak co roku nie mogło zabraknąć motocyklistów z Podhala. Jedną z grup, która wyruszyła na Jasną Górę była zawiązana w zeszłym roku grupa Nowotarskich Motocyklistów.

Siedemnastu pasjonatów na swoich maszynach stawiło się o 7 rano w minioną niedzielę na stacji Orlen na Niwie, aby wspólnie razem wyruszyć na trasę. Nikt nawet nie pomyślał o tym, aby narzekać na wczesną porę, czy chłodny poranek - 3 stopnie na plusie. Celem podróży nie były kiełbaski z grilla, lane piwo czy też palenie gumy - na to mamy inne miejsca w innym czasie. Każdy z motocyklistów, który jechał na ten Zlot miał co najmniej jedną intencję. Jedną z nich zapewne była ta, aby nikogo z nas nie zabrakło na zakończeniu tegorocznego sezonu i nikogo z nas nie trzeba było odwiedzać w miejscach "przeznaczonych do leżenia".

Aby sprawnie i w miarę szybko dotrzeć do celu obraliśmy trasę przez Kraków, na autostradę i dalej w kierunku Częstochowy. Pierwszy postój zaplanowaliśmy na stacji benzynowej zaraz za bramkami na autostradzie i tam spotkaliśmy wielu kolegów na jednośladach z różnych regionów południowej Polski, którzy tak jak i my podążali w kierunku Częstochowy. Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w dalszą drogę, ale tym razem już o wiele większą grupą. Po drodze motocyklistów przybywało. Na każdym parkingu i na każdej stacji benzynowej było wiele jednośladów, którzy tak jak i my podążali w kierunku Zlotu w Częstochowie.

Pomimo, że na miejsce dotarliśmy dosyć wcześnie, sam wjazd na Błonia Jasnogórskie zabrał nam sporo czasu, ale nie mieliśmy większych problemów z zaparkowaniem naszych maszyn. Służby porządkowe oraz Policja która kierowała ruchem nie dopuszczały do tworzenia się korków i dojazd na Jasną Górę przebiegł dosyć sprawnie.

Samo miejsce gdzie byliśmy robiło wielkie wrażenie, ale tak wielka rzesza motocyklistów z całej Polski i nie tylko wprowadzała dodatkowo przyjacielską atmosferę. Ci, którzy tam z nami nie byli mogą sobie tylko wyobrazić jakie wrażenie robi dźwięk włączonych 40 tys. sygnałów w czasie podniesienia eucharystii. To trzeba przeżyć!

Po skończonych uroczystościach - my swoją grupą obraliśmy kierunek na Nowy Targ i choć po drodze działy się różne ciekawe rzeczy - jak zawsze zresztą - to bezpiecznie dotarliśmy do swoich domów. Każdy nasz wyjazd to nowe doświadczenia, poznawanie nowych miejsc i wspólna integracja.

Zapraszamy wszystkich chętnych motocyklistów do wspólnych wyjazdów , a ci którzy są zainteresowani śledzeniem naszych wypadów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony fb https://www.facebook.com/nowotarscymotocyklisci/ , oraz czytania relacji z naszych wyjazdów, które cyklicznie będą się ukazywać na Podhale24.

Lewa w górę!

Nowotarscy motocykliści - urodzeni z pasją!
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
nie ladnie17:02, 21 kwietnia 2016
piękna impreza :)
rysiek12:24, 21 kwietnia 2016
Fajna sprawa chłopaki umią sie bezpiecznie bawić. Widać że fajna grupa trzymam kciuki za kolejne wypady ;D
Nowotarscy Motocykliści - urodzeni z pasją11:00, 21 kwietnia 2016
Jest to nasz debiut na tym portalu. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Jeśli będzie się podobać taka forma relacji z naszych wypadów i administrator będzie chciał je umieszczać to na pewno będzie ich więcej.
LWG :-)
tutejszy09:43, 21 kwietnia 2016
Super relacja i inicjatywa. Na pewno będę śledził wasz profil na facebooku. Pozdrawiam i czekam na kolejne
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij