Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-3°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-2°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 78
Clouds
-4°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
29.11.2020, 19:32 | czytano: 3413

Zaskakująca zima

Do tego, ze zima co rok zdaje się zaskakiwać drogowców zdążyliśmy się już przywyczaić. W tym roku jednak, zima zaskoczyła też wielu kierowców, których listopadowy śnieg zastał jeszcze z letnimi oponami na kołach.

Mimo, że śniegu spadło kilka, miejscami najwyżej kilkanaście centymetrów jazda stała się bardziej wymagająca. Szczególnie pierwsze opady każdego sezonu są niebezpieczne, bo kierowcy muszą się zaadaptować do znanych, ale często zapomnianych przez okres letni zasad. Widać to na drogach. W oczy rzucają się też wyraźnie Ci, którzy zimę witają na letnich oponach. Rozsądek każe im jechać wolno i asekuracyjnie przez co tworzą się zatory i korki. Ruch spowalnia, a potrafi się także całkiem zatrzymać jeśli kierowcy na letnich oponach nie są w stanie pokonać nawet niewielkich podjazdów. W ten właśnie sposób zakorkowała się dziś późnym popołudniem zakopianka przez Krakowem. Na odcinku Libertów - Głogoczów utknęli kierowcy nie mogący poradzić sobie z gołoledzią, blokując jednocześnie tych, którzy przygotowali się do zimy i zmienili opony.

W ogłoszeniach drobnych na podhale24.pl znajdziesz wiele ofert NOWYCH I UŻYWANYCH OPON ZIMOWYCH, a w katalogu firm NAJLEPSZE ZAKŁADY WULKANIZACYJNE W REGIONIE. Polecamy!

wo/
najnowsze informacje
komentarze
Piotrek14:14, 13 lutego 2021
@haha.Chyba pomyślę,myślę i nie myślę bo jak.Kocham Cię hahah !!!!!
haha08:50, 30 listopada 2020
tytul artykulu w punkt :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij