Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 62
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
21.12.2020, 21:15 | czytano: 4580

Wolno, szybko, wolno, szybko (video)

Na temat obwodnicy Waksmundu i Ostrowska, która niebawem ma zostać oddana do użytku pisaliśmy ostatnio, dziś jednak dostaliśmy od naszego Czytelnika film, prezentujący ciąg znaków przed rondem, łączącym trasę z Ostrowska do Gronkowa z nową drogą.

Drogowcy na przestrzeni około 100 metrów zdołali ustawić tu cztery ograniczenia prędkości.

Zaczynamy od 60 km/h, by po chwili limit wzrósł do 70 km/h. Nie ma się jednak co rozpędzać bo za moment pojawia się kolejny znak - ograniczenie prędkości do 40 km/h a potem jeszcze jeden, pozwalający się rozpędzić do 50 km/h.Nasz Czytelnik zastanawia się nad sensem takiego oznaczenia, a i my podzielamy jego wątpliwości.

wo/
najnowsze informacje
komentarze
puk, puk , puk w twój pusty łeb11:17, 13 lutego 2021
Po jakiego capa komuś taka obwodnica? Za takie pieniądze ogromne
turkuć podjadek00:06, 27 grudnia 2020
Takie ograniczenia prędkości to tylko w Polsce. Dziwię się, że przejeżdżający policjanci nie reagują, tylko wlepiając mandat mówią: przepis to przepis. Podobnie był przed dojazdem do Dębna, za rondem ograniczenie w jedną stronę 40km/h a tam gdzie należy zachować bezpieczeństwo (przystanek i skrzyżowanie 70km/h.
Xyz12:37, 23 grudnia 2020
Ja bym się również zajęła oświetleniem ronda lub odblaskami, ponieważ jadąc tam zaledwie dwa dni pod rząd widziałam dwa auta na środku ronda i jedno w rowie.

Ps. Jedno z nich miało rejestrację NTT, więc bez komentarzy o ceprach.
xxx13:10, 22 grudnia 2020
ojoj no naprawdę większych problemów ludzie nie mają, połowa tych znaków jest znakami tymczasowymi których nie zdołali usunąć pozostałe znaki zostały wstawione na stałem a jak wczesniej pisałem tymczasowych jeszcze nie usunęli zapewne przed oficjalnym otwarciem tego kawałka drogi pozostaną tylko znaki stałe a tymczasowe zostaną usunięte. ale news jest ludzie mają czym się nakręcać w tych nudnych covidowych czasach...
Wojtek06:58, 22 grudnia 2020
Na granicy N.Targu i Gronkowa jest witacz pozniej obok sortowni smieci .
maciek o.23:55, 21 grudnia 2020
...przecież w tym mieście to normalka.. Proszę zwrócić uwagę jak były oznakowane objazdy gdy remontowano nawierzchnię w rynku. Zresztą nadal panuje tam bu...l . Np obecnie na wschodniej stronie tak mniej więcej w połowie od jakiegoś czasu widzimy znak informujący , że za 50 m obowiązuje zakaz ruchu!!!!!! kurna !!! gdzie ten zakaz skoro jechać można prosto w kierunku Kościuszki a także w lewo w kierunku UM. a jeżeli płotkami odgradza się fragmenty remontowanej nawierzchni to sorry ale zostają znaki poziome nie pozwalające na swobodne harce samochodowe i w tym przypadku należałoby uzupełnić oznakowanie o dodatkowe znaki pionowe będącymi jako nadrzędne w stosunku do poziomych. Codziennie przejeżdża tamtędy kilkanaście policyjnych radiowozów .....i co?? I NIC !! zero reakcji na błędne oznakowanie. Jakiś czas temu interweniowałem telefonicznie w UM i u naczelnika nowotarskiej drogówki w temacie właśnie złego oznakowanie. Pomogło jednorazowo. Ale ktoś chyba w mieście bierze za to pieniążki by było tak jak w książkach piszą. Czyż nie ??
takitam22:21, 21 grudnia 2020
Ależ takie ustawienie znaków ma bardzo wielki sens - służy policji do łatwego wypełniania planów sprzedażow... ups. przepraszam, mandatowych, miało być.
szuser22:02, 21 grudnia 2020
Tu nie ma wątpliwości tu jest kasa!!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij