Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Zakopane i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 53
Clouds
26°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 53
Clouds
25°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 53
Clouds
26°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 73
Clouds
25°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 53
Clouds
25°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.04.2011, 19:39 | czytano: 1437

Antoni Karlak wybrany "Samorządowcem Ziem Górskich"

UG Jabłonka

Wójt gminy Jabłonka otrzymał wyróżnienie w kategorii "Samorządowiec - Osobowość Ziem Górskich 2010. Statuetkę odebrał w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu podczas uroczystej gali. Wybory jak i samą galę zorganizowała Koalicja Marek Ziem Górskich.

"Jest to wielkie wyróżnienie zarówno dla osoby wójta jak i dla całej Gminy Jabłonka" - czytamy na stronie internetowej orawskiego samorządu. I dalej: "Głównym kryterium dla Kapituły było wyłonienie osób, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich. Kapituła dokonała oceny w trzech etapach. W pierwszym etapie po ocenie dorobku wszystkich osób zgłoszonych wyłoniono trzech kandydatów. Drugim etapem było głosowanie internetowe. Natomiast ostatecznego wyboru dokonała Kapituła Stowarzyszenia w skład której wchodzili również dotychczasowi zwycięzcy plebiscytu".

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
Orawiec00:47, 19 kwietnia 2011
Ciekaw jestem co powie na ten temat szerokie grono "towarzystwa wzajemnej adoracji pod przewodnictwem Juliana S."? Może zamiast pluć na obecnego wójta niech wymieni zasuługi poprzednika, tak dla równowagi. Chętnie poczytam. Ale proszę o poważne i rzeczowe wpisy bez obrażania kogokolwiek.
Gitek23:13, 18 kwietnia 2011
Gratulacje dla pana Karlaka. I telo.
pl.@23:12, 18 kwietnia 2011
Panie Boże, Ty widzisz tych "przemalowanych", butnych i głupich postkomunistów i nie rzucasz kamieniami?...
Jeszcze nagrody i wyróżnienia dla takich ciemniaków?...
Kiedy w naszej Ojczyźnie będą przy władzy ludzie szlachetni, mądrzy i wykształceni, pełni pokory (w służbie) i miłości do naszej Matki Polski?
cytata22:14, 18 kwietnia 2011
MF niech się weźmie do roboty TAK jak to robi wójt!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij