rozmaitości

Nowotarska Gala Drużyny Mistrzów - kolejne bilety dla Czytelników Podhale24

22.04.2013 20:09 / czytano: 846 / powrót

NOWY TARG. Gala odbędzie się 5 maja na terenie Miejskiej Hali Lodowej. W programie m. in. walki MMA, K-1 oraz walka o pas zawodowy w Low Kicku. Imprezie patronuje Podhale24. Dla naszych Czytelników mamy kolejne bilety na to wydarzenie.

W poprzednim konkursie bilety zdobyli panowie - Marcin i Maciej. Pytanie brzmiało: z kim będzie walczył Tomasz Sarara. Odpowiedź - Wojciech Jastrzębski. Zwycięzcy proszeni są o zgłoszenie się po bilety do siłowni Herkules (ul.Szaflarska 93 c) z dowodem osobistym.

Kolejne pytanie konkursowe: Kto zagra koncert na Nowotarskiej Gali DM?
Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem proszę kierować pod adres nksw@poczta.pl. Konkurs trwa do 26 kwietnia.Punkty sprzedaży biletów na Galę:
Rabka
- Jarosz FIGHT CLUB ul.Poniatowskiego 4
Jabłonka
- Części Samochodowe Tadeusz Kuczkowicz Ul.Sobieskiego 26
Nowy Targ
- Siłownia Herkules ul.Szaflarska 93 c
- MANHATTAN ul.Krzywa 12
- Klub ADHD ul. Rynek 6
- Klub Mojito ul.Rynek 39
- Pizza Da Grasso ul.Kowaniec 2
- Budka z Kebabem ul. Królowej Jadwigi 21
Nowy Sącz
Klub Sportowy HALNY ul. Grunwaldzka 243

zobacz także

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij