Sobota, 17 listopad 2018, Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 80%
niewielkie zachmurzenie
-1°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 75%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 81%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 81%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
przewaga chmur
-4°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 81%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
18.10.2013, 21:45 | czytano: 1553

Uczniowie "Metalki" oddali blisko 24 litry krwi (zdjęcia)

arch. szkoły

NOWY TARG. Dziś w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica zorganizowana została akcja honorowego krwiodawstwa. Łącznie zebrano blisko 24 litry krwi.

Akcje HDK w Technikum odbywają się już od kilku lat i cieszą się dużym zainteresowanie młodzieży. - Ta, która odbyła się przy udziale klubu HDK KROPLA działającego przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA - region Nowy Targ możemy uznać za bardzo udaną - podsumowuje Mateusz Kapołka. - Zgłosiło się ponad 70-ciu chętnych, natomiast oddało 53 osoby. Wykluczeniem z oddawania krwi było przeziębienie, niedawno przebyte zabiegi stomatologiczne lub szczepienia. Łącznie zebrano 23,85 litrów krwi. Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania dla wszystkich uczniów którzy zgłosili się do oddania krwi oraz dla osób które przyczyniają się do kolejnych akcji - dodaje.

Krew była pobierana przez pracownice Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Targu.

Posiłek dla honorowych dawców ufundował Zbigniew Steskal.

źródło: szkoła, opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
radykalny Benek11:12, 19 października 2013
Pełen szacunek, ja też już mam oddane prawie 5 litrów.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij